
ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock, 300W
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
Cena z DDV
Opis izdelka
Premium priklopna izkušnja Thunderbolt™ 4: priklopna postaja ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock zagotavlja zanesljivo in dosledno vodilno video, podatkovno in električno povezljivost v industriji; Povečajte svojo produktivnost: Razširite obzorja z vsestransko 8K zaslona podporo ali večkratno podporo 4K zaslona, do 230W moči dostavo v delovno postajo, tihe nadgradnje firmware, podpora vPro / AMT, in izjemno hitro 40Gbps prenos podatkov;. Priključna postaja ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock je odporna na prihodnost in je v celoti opremljena, da poveča vašo produktivnost, učinkovitost in ustvarjalnost do maksimuma.
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Vmesnik gostitelja | Thunderbolt 4 |
| Napajanje USB do | 230 W |
| Napajanje | 300 W |
| Stopnje prenosa podatkov Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Barva izdelka | Črna, rdeča |
| Hitrost prenosa podatkov | 40 Gbit/s |
| Vrsta HD | 8K Ultra HD |
| Izhodna napetost | 20V |
| Izhodni tok | 15 A |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10 |
| Dolge podrobnosti | |
| Storitve | |
| Barva izdelka | Črna, rdeča |
| Integrirani čitalnik kartic | Ne |
| Vgrajeni zvočniki | Ne |
| Hitrost prenosa podatkov | 40 Gbit/s |
| Vrsta HD | 8K Ultra HD |
| Ločljivost (največja, digitalna) | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| Število podprtih zaslonov | 4 |
| Največja hitrost osveževanja | 30 Hz |
| Reža za kabelsko ključavnico | Da |
| Kabelska ključavnica vrste reže | Kensington |
| VESA nosilec | Da |
| LED indikatorji | Da |
| Certifikat | cULus, FCC, ICES, NOM |
| Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Vmesnik gostitelja | Thunderbolt 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število rež tipa C | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število rež tipa A | 4 |
| Dostava napajanja USB | Da |
| Napajanje USB do | 230 W |
| Število vrat HDMI | 1 |
| Različica HDMI | 2.1 |
| Število priključkov DisplayPort | 2 |
| Različica DisplayPorts | 1.4 |
| Število vrat Thunderbolt 4 | 1 |
| Mikrofonski vhod | Ne |
| Kombinacija slušalk/mikrofona | Da |
| DC povezava | Da |
| Omrežje | |
| Vgrajena vrata Ethernet | Da |
| Število vrat Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Stopnje prenosa podatkov Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 40 °C |
| Delovna relativna vlažnost | 5 - 95 % |
| Uspešnost | |
| Napajanje | 300 W |
| Izhodna napetost | 20V |
| Izhodni tok | 15 A |
| Poraba energije (maks.) | 230 W |
| Teža in mere | |
| Širina | 220 mm |
| Globina | 80 mm |
| Višina | 30 mm |
| Teža | 450 g |
| Programska oprema | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10 |
| Podatki o embalaži | |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Širina embalaže | 270 mm |
| Globina paketa | 195 mm |
| Višina embalaže | 85 mm |
| Teža paketa | 1,9 kg |
| Obseg dobave | |
| Garancijska kartica | Da |
| Priloženi kabli | AC |
| AC napajalnik | Da |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
ThinkPad 512GB M.2 2280 PCIe 5x4 NVMe

Priklopna postaja USB-C => Wavlink WL-UTD01 Thunderbolt 3 DisplayPort 4xUSB3.0 85W 1xLAN čitalec kartic SD/microSD (WL-UTD01/WL-UTD01H)

Crucial 32GB DDR4 3200MHz SoDIMM
