
CRUCIALSKU: CT32G4SFD832AEAN: 649528822499
Crucial 32GB DDR4 3200MHz SoDIMM
NovoNa zalogi (31 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
231,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Ključni CT32G4SFD832A. Komponenta za: Prenosni računalnik, RAM pomnilnik: 32 GB, Postavitev pomnilnika (moduli x velikost): 1 x 32 GB, Vrsta notranjega pomnilnika: DDR4, Frekvenca pomnilnika: 3200 MHz, Faktor oblike pomnilnika: 260-pinski SO-DIMM, zamuda CAS : 22
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | Beležnica |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 32 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 260-pinski SO-DIMM |
| Zakasnitev CAS | 22 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Vrsta medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 32 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | Beležnica |
| Faktor oblike pomnilnika | 260-pinski SO-DIMM |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 22 |
| Kanali za shranjevanje | Enokanalni |
| Prednost shranjevanja | 2 |
| Napetost pomnilnika | 1,2 V |
| Svinčeni premaz | Zlato |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Wavlink
Priklopna postaja USB-C => Wavlink WL-UTD01 Thunderbolt 3 DisplayPort 4xUSB3.0 85W 1xLAN čitalec kartic SD/microSD (WL-UTD01/WL-UTD01H)
229,62 €
NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkPad 512GB M.2 2280 PCIe 5x4 NVMe
228,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock, 300W
227,00 €

Obnovljeno
Lenovo
Docking Station Lenovo ThinkPad G2 40AS 90W 2xUSB2.0 3xUSB3.0 USB-C HDMI 2xDP
235,86 €