
LENOVOSKU: 4X41C12469EAN: 195477802698
ThinkPad Essential 16" Topload case (Eco)
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
22,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad Essential 16-palčni Topload (Eco). Vrsta ohišja: Zgornji kovček, Največja velikost zaslona: 40,6 cm (16"). Teža: 480g Barvanje površine: enobarvno
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Vrsta ohišja | Torba za nalaganje |
| Največja velikost zaslona | 16 palcev |
| Teža | 480 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Dolge podrobnosti | |
| Funkcije | |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Največja velikost zaslona | 16 palcev |
| Vrsta ohišja | Torba za nalaganje |
| Material | Poliester, polivinilklorid (PVC) |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Združljivost blagovne znamke | Lenovo |
| Združljivost | ThinkPad Essential |
| Sprednji žep | Da |
| Zunanji žepi | Sprednji žep |
| Štetje | 1 |
| Teža in mere | |
| Širina | 380,6 mm |
| Globina | 262 mm |
| Višina | 33,9 mm |
| Teža | 480 g |
| Širina embalaže | 405 mm |
| Globina embalaže | 65 mm |
| Višina embalaže | 290 mm |
| Teža paketa | 680 g |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkPad Quectel WWAN 4G SDX24 EM120R-GL CAT12
22,00 €

Novo
HP
Torba za notesnik 41 cm (16″) HP Everyday črna (A08JTAA)
22,17 €

Novo
Media-Tech
Hišni polnilec Media-Tech 100-240V => 2xUSB-C 1x USB-A 3.0 QC 65W (MT6252)
22,17 €

Novo
Philips
Baterijski vložek Philips polnilni 1,2V AA/HR06 2600mAh Mi-mH 4 kos (LR6M4B/10)
22,17 €