
LENOVOSKU: 4XB0H30205-NF
Thinkpad 500GB/8GB 2.5 Hybrid Drive
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
24,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
The ThinkPad 500 GB/8 GB 6 Gb/s 2.5" SATA Hybrid Drive option provides a robust thin design, enabling you to seamlessly upgrade from the primary hard drive of supported ThinkPad laptops. This affordable option provides solid-state speed for fast and responsive system performance with 8 GB NAND Flash memory. For additional storage and backups, install this drive as a second hard drive using the ThinkPad 9.5 mm SATA Hard Drive Bay Adapter IV (0B47315).
Product specifications
| Product Description | Lenovo - hybrid hard drive - 500 GB - SATA 6Gb/s |
| Form Factor | 2.5" |
| Type | Hybrid hard drive - internal |
| Data Transfer Rate | 600 MBps |
| Capacity | 500 GB |
| Interface | SATA 6Gb/s |
| Designed For | ThinkPad L440; L450; T450; T450s; T550; W550s; X250 |
| Flash Memory Capacity | 8 GB |
General features
| Form Factor | 2.5" |
| Device Type | Hybrid hard drive - internal |
| Capacity | 500 GB |
| Interface | SATA 6Gb/s |
| Flash Memory Capacity | 8 GB |
Data Rate
| Drive Transfer Rate | 600 MBps (external) |
Compatible with
| Designed For | Lenovo ThinkPad L440 ¦ Lenovo ThinkPad L450 ¦ Lenovo ThinkPad T450 ¦ Lenovo ThinkPad T450s ¦ Lenovo ThinkPad T550 ¦ Lenovo ThinkPad W550s ¦ Lenovo ThinkPad X250 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu

