
ThinkPad 12,5" Privacy filter (X220)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
Cena z DDV
Opis izdelka
The 3M Privacy Filters from Lenovo utilise the patented 3M microlouvre privacy technology so only persons directly in front of the display can clearly see the image on screen. Passers-by, or those viewing from an angle see only a blank, dark screen. With identity theft concerns growing and information disclosure laws becoming increasingly more restrictive, the requirement to protect sensitive data is critical. Unique attachment system keeps the security filter in place even when the laptop is closed.
Product specifications
| Product Description | 3M PF12.5W - notebook privacy filter |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 27.8 cm x 15.7 cm |
| Weight | 27 g |
| Product Type | Notebook privacy filter |
| Display Screen Size Compatibility | 12.5" wide |
| Designed For | ThinkCentre M75t Gen 2 11W5; ThinkPad A275 20KC, 20KD; A285; X12 Detachable 20UV, 20UW; X220; X220i; X230; X230i; X240; X240s; X250; X260; X280 20KE, 20KF |
General features
| Product Type | Notebook privacy filter |
| Width | 27.8 cm |
| Depth | 15.7 cm |
| Thickness | 0.05 mm |
| Weight | 27 g |
| Display Screen Size Compatibility | 12.5" wide |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty: - 1 year |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu

