
LENOVOSKU: ZACT0080ES-BEAN: ZACT
Tab M10 QS695/4GB/128S/WUXGA+/MT/SD/5/B/C/A
TAB M10
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
184,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| RAM | 4GB |
| Disk | 128GB UFS card |
| Zaslon | 11" |
| Tip zaslona | 10.61" IPS |
| Ločljivost | 2000 x 1200 |
| Grafična kartica | Qualcomm ADRENO 619 |
| Operacijski sistem | Android |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | ZACT0080ES-B |
| EAN | ZACT |
Opis izdelka
Lenovo Tab M10 5G ZACT - tablet - Android 13 or later - 128 GB - 10.61" - 5G - service not included
| Processor | Qualcomm Snapdragon 695 |
| RAM | 4 GB - LPDDR4X SDRAM |
| Display | 10.61" IPS - 2000 x 1200 - Multi-Touch |
| Graphics | Qualcomm ADRENO 619 |
| Operating System | Android 13 or later |
| Dimensions (WxDxH) | 16.034 cm x 0.83 cm x 25.274 cm |
| Weight | 490 g |
| Resolution | 2000 x 1200 |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Product Type | Tablet |
| Colour | Abyss blue |
| Wireless Connectivity | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.1 |
| Processor Clock Speed | 2.2 GHz |
| Supported Flash Memory Cards | microSD |
| Storage | 128 GB UFS card |
| Cellular Technology | 5G |
| Cellular Protocols | 5G Sub-6 Ghz |
| Carrier | Service not included |
| Rear Camera | 13 Megapixel |
| Front Camera | 8 Megapixel |
| Navigation System | A-GPS/GPS/GLONASS/Gallileo/Beidou |
| Service & Support | Limited warranty - battery - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - 1 year |
| Number of Cores | 8-core |
| Case Material | Polymethyl methacrylate |
| Sensors | Accelerometer, ambient light sensor, hall sensor, SAR sensor, gyroscope |
| Features | 10-point multi-touch, anti-fingerprint, on-cell touch technology, in-cell touch technology, 90 Hz refresh rate |
| Vibrating Alert | Yes |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Ingress Protection Rating | IP52 |
| Voltage Required | (50/60 Hz) |
| Preloaded Software | Voice Call |
| Type | 10.61" IPS |
| Colour Gamut | 72% NTSC |
| Touchscreen | Multi-Touch |
| Image Aspect Ratio | 5:3 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Capacity | 7700 mAh |
| SIM Card Type | Nano SIM |
| Width | 16.034 cm |
| Depth | 0.83 cm |
| Height | 25.274 cm |
| Supported Digital Audio Standards | Dolby Atmos |
| Audio | Mono microphone, two speakers |
| Expansion Slots | 1 x Nano-SIM / microSD card combo |
| Interfaces | 1 x USB-C 2.0 ¦ 1 x headset mini jack (3.5mm) |
| Receiver | A-GPS/GPS/GLONASS/Gallileo/Beidou |
| Sensor Resolution | 8 Megapixel |
| Light Source | Flash |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Tab M10 QS695/4GB/128S/WUXGA+/MT/SD/5/B/C/A
4GB128GB UFS card
184,00 €
Na zalogi
HP
notebook HP EliteBook Folio 9470m i5-3rd/8/256SSD/CAM/HD/W7p rabljen
i5-3rd8GB256GB SSD
182,06 €
ObnovljenoNa zalogi
DELL
Dell Latitude 7410 i5-10310U/16GB/512GB/F/B/C/W11P
186,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
186,00 €