
HPSKU: 48R3-112364-08-CEAN: 48R33EA
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W10P_COA
ELITEBOOK 840 G8
ObnovljenoLe še 2 na zalogi!
186,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i5-1145G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 30 dni garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 48R3-112364-08-C |
| EAN | 48R33EA |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/F/B/C(IR)/W10P_COA
Intel Core i5 1135G716GB256GB SSD NVMe M.2
186,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
186,00 €
ObnovljenoNa zalogi
DELL
Dell Latitude 7410 i5-10310U/16GB/512GB/F/B/C/W11P
186,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
186,00 €