
HPSKU: 336G-112365-08-CEAN: 336G2EA
840 G8 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/F/B/C(IR)/W10P_COA
ELITEBOOK 840 G8
ObnovljenoLe še 2 na zalogi!
186,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1135G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 30 dni garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 336G-112365-08-C |
| EAN | 336G2EA |
Opis izdelka
HP EliteBook 840 G8 Notebook - 14" - Intel Core i5 - 1135G7 - 16 GB RAM - 256 GB SSD
| Processor | Intel Core i5 (11th Gen) - 1135G7 / 2.4 GHz, up to 4.2 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
| Dimensions (WxDxH) | 32.35 cm x 21.47 cm x 1.78 cm |
| Weight | 1.35 kg |
| Battery | 3-cell - up to 14.5 hours |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, glass clickpad, DuraKeys |
| Networking | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | Pointing stick, ClickPad |
| Memory | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9 |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 3200 MHz |
| Rated Speed | 3200 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 x4 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Case Material | Aluminum |
| Integrated Options | Tile module, hall sensor, tamper sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock loop |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65 Watt Smart nPFC AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.1x, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 200 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 0.75 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 1.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, Windows Defender, Microsoft 365 (Trial), HP Wireless Button Driver, HP PC Hardware Diagnostics, HP Noise Cancellation, HP LAN-WLAN Protection, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Fingerprint Sensor, HP Privacy Settings, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP QuickDrop, HP WorkWell, HP BIOSphere Gen6, myHP, HP Client Security Manager Gen7, HP SureRun Gen4, HP Sure Recover Gen4, Tile, HP Sure Start Gen6 |
| Type | Keyboard, pointing stick, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 53 Wh |
| Run Time | Up to 14.5 hours |
| Wireless | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6 AX 201 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| CPU | Intel Core i5 (11th Gen) 1135G7 / 2.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.2 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | L3 - 8 MB |
| 64-bit Computing | Yes |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Memory Allocation Technology | Shared Video Memory (UMA) |
| Camera | Yes - HD |
| Video Resolutions | 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Stereo speakers, HP World Facing Microphone / dual-array digital microphone |
| Audio Features | Output: Bang & Olufsen Audio |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 19.5 V |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 Aero G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/F/B/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
186,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
186,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/4U/C(IR)/W10P_COA
Intel Core i5 1145G716GB256GB SSD NVMe M.2
186,00 €
ObnovljenoNa zalogi
DELL
Dell Latitude 7410 i5-10310U/16GB/512GB/F/B/C/W11P
186,00 €