
LENOVOSKU: 20N3-93885-08-CEAN: 20N3
T490 i5-8365U/8GB/256M2/FHD/C/W10P_COA
THINKPAD T490
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
164,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i5-8365U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) UHD Graphics 620 |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 30 dni garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 20N3-93885-08-C |
| EAN | 20N3 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T490 i5-8265U/8GB/128M2/FHD/4/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-82...8GB128GB SSD M.2
164,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo C340-11 Chromebook N4000/4GB/64GBSSD/HD/touch/CAM/Chrome
4GB64GBSSD
163,85 €
Na zalogi
Lenovo
notebook LENOVO 14e Chromebook A4-9120C/4/32SSD/FHD/CAM
4GB32SSD
163,85 €

DemoNa zalogi
LENOVO
3 CB 15IJL6 N4500/8GB/128S/FHD/C/Chrome
Intel Celeron N45008GB128GB eMMC
166,00 €