
LENOVOSKU: 82N4004XMH-06EAN: 82N4
3 CB 15IJL6 N4500/8GB/128S/FHD/C/Chrome
IDEAPAD 3 CB 15IJL6
DemoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Demo
Razstavni model, v odličnem stanju
166,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Celeron N4500 |
| RAM | 8GB |
| Disk | 128GB eMMC |
| Zaslon | 15" |
| Tip zaslona | 15.6" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Chrome |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Razporeditev tipk | US/I |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Demo |
| SKU | 82N4004XMH-06 |
| EAN | 82N4 |
Opis izdelka
Lenovo IdeaPad 3 CB 15IJL6 - 15.6" - Intel Celeron - N4500 - 8 GB RAM - 128 GB eMMC - English - Europe
| Processor | Intel Celeron N4500 / 1.1 GHz, up to 2.8 GHz / 4 MB Cache |
| RAM | 8 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Operating System | Google Chrome OS |
| Dimensions (WxDxH) | 36.2 cm x 24.3 cm x 1.895 cm |
| Weight | 1.58 kg |
| Keyboard | English - Europe |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Product Type | Chromebook |
| Localisation | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Memory | 8 GB LPDDR4X (provided memory is soldered) |
| Colour | Abyss blue |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 128 GB eMMC |
| Security | Google Security Chip H1 |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Technology | Lithium polymer |
| Rated Speed | 2933 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 128 GB eMMC - eMMC 5.1 |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Surface Finish | Texture painting |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad |
| Capacity | 47 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| CPU | Intel Celeron N4500 / 1.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 2.8 GHz |
| Number of Cores | Dual-Core |
| Cache | L3 - 4 MB |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC5682I |
| Keyboard Layout | English - Europe |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 45 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T490 i5-8265U/8GB/128M2/FHD/4/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-82...8GB128GB SSD M.2
164,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T490 i5-8365U/8GB/256M2/FHD/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-83...8GB256GB SSD M.2
164,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo C340-11 Chromebook N4000/4GB/64GBSSD/HD/touch/CAM/Chrome
4GB64GBSSD
163,85 €
Na zalogi
Lenovo
notebook LENOVO 14e Chromebook A4-9120C/4/32SSD/FHD/CAM
4GB32SSD
163,85 €