
LENOVOSKU: TLT14SG1MX26PEAN: 20T0
T14s G1 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14S G1
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (46 kos)
422,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-10610U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14SG1MX26P |
| EAN | 20T0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G1 i7-10510U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7 10510U16GB256GB SSD NVMe M.2
422,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G1 i7-10510U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7-10510U16GB DDR4256GB SSD M.2
422,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10310U/16GB/512M2/FHD/B/C/W11P
422,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 i7-10510U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7 10510U16GB256GB SSD NVMe M.2
422,00 €