
TEQCYCLESKU: TLT14SG1ES22BEAN: 20T1
T14s G1 i7-10510U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14S G1
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
422,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-10510U |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | ES |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14SG1ES22B |
| EAN | 20T1 |
Opis izdelka
Lenovo Thinkpad T14s G1 - 14" - Intel Core i7 - 10510U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Spanish - refurbished
| Processor | Intel Core i7 (10th Gen) - 10510U up to 4.9 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Keyboard | Spanish |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Widescreen | Yes |
| CPU | Intel Core i7 (10th Gen) 10510U |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 8 MB |
| Features | Intel Smart Cache, 8 Threads |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics |
| Keyboard Layout | Spanish |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G1 i7-10510U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7 10510U16GB256GB SSD NVMe M.2
422,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
T14s G1 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7-10610U16GB256GB SSD M2
422,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i7-10610U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7-10610U16GB512GB SSD M2
422,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 i7-10510U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7 10510U16GB256GB SSD NVMe M.2
422,00 €