
LENOVOSKU: 21QC0055UK
T14 G6 U7-255U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/B/C/W11P
THINKPAD T14 G6
NovoNa zalogi (7 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
1312,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21QC0055UK |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 - 14" - Intel Core Ultra 7 - 255U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - UK
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 255U / 2 GHz, up to 5.2 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.59 cm x 22.37 cm x 2.195 cm |
| Weight | 1.38 kg |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB DDR5 (2 x 8 GB) |
| Colour | Black |
| Bundled Services | 1 Year Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 175 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Rated Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Polycarbonate (bottom), carbon fibre (top), polycarbonate (top), carbon fibre (bottom) |
| Features | Multimedia control, spill-resistant, multi-touch touchpad, Copilot key |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: English / region: United Kingdom |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +89 / -89 |
| Vertical Viewing Angle | +89 / -89 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Intel I219-V |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 255U / 2 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.2 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | DirectX 12.2 |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Temporal Noise Reduction, Discrete IR, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, 360° far-field |
| Keyboard Layout | UK |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 free) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ LAN ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Generation | 4G upgradable |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 27 |
| PAIA Version | 1.4.7 |
| Packaging Recycled Content | Plastic-free |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 12 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") EliteBook 660 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 5-125U/16GB/512GB/BL/FP/Intel Graphics/Win11Pro (A37YMET#BED)
16GB512GB SSD
1311,45 €

Novo
HP
Prenosnik HP 35,5 cm (14,0") Envy x360 2880x1800 OLED na dotik 400nit Ultra 5-125U/16GB/SSD1TB/BL/Windows Hello/ALU/Intel Graphics/Win11Home (A85RXEA#ABB)
16GB1TB SSD
1313,75 €

Novo
Dell
Prenosnik DELL 39,6 cm (15,6") Latitude 5550 1920x1080 IPS 250nit Ultra 5-125U/16GB/512GB/BL/FP/Intel Graphics/Win11Pro (N007L555015EMEA_VP)
16GB512GB SSD
1314,72 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
EB X G1i Flip 14 U5-228V/32GB/512M2/WUXGA/F/W11P
1309,00 €