
HPSKU: AD3X7ETR#UUZ
EB 8 G1i 14 U7-255/32GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
ELITEBOOK 8 G1I 14" INTEL AI
Obnovljeno - odličnoLe še 3 na zalogi!
1309,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 140T |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | SW |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | AD3X7ETR#UUZ |
Opis izdelka
HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 14" - Intel Core Ultra 7 - 255H - 32 GB RAM - 512 GB SSD - Swiss
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 255H up to 5.1 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | Intel Arc Graphics 140T - up to 74 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - German / French / Italian / English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.56 cm x 22.2 cm x 1.24 cm |
| Weight | 1.39 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | Swiss |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, Copilot key, spill-resistant |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: German, French, Italian / region: Switzerland |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Colour | Glacier silver aluminium |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 150 kg carbon emissions |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Main Storage | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Ambient light sensor, hall sensor, HP Tamper Lock, colour sensor, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Included Accessories | HP 65W USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | VCCI, BSMI, FIPS 140-2 Level 2, FCC, RoHS, KCC, CISPR, ICES, Common Criteria EAL4+, KC, NCC, low halogen, KES, UL/CSA 62368-1, Low Blue Light certified (LBL), Ukraine NSoC, EAEU Compliance, Saudi Arabian Compliance, UL GS mark, China SRRC, China CCC, Ukraine TEC |
| Localization | Language: German, French, Italian / region: Switzerland |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant, HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.7B, Audio Permanent Disable, Poly Lens, HP Power Manager with Battery Health Manager (download), HP Smart Sense |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 62 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 255H |
| Max Turbo Speed | 5.1 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Cache | L3 - 24 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics 140T - up to 74 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | IR camera, AI camera |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Swiss |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 136 |
| Logistics (kg CO2e) | 9 |
| Use (kg CO2e) | 1 |
| EOL (kg CO2e) | 1 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 149 |
| Product Recycled Content | 50% post-consumer recycled plastic, 80% recycled metal |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 13 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 96 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1i 16 U7-255U/16GB/1TBM2/WUXGA/5G/F/C/W11P
1309,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
EB X G1i Flip 14 U5-228V/32GB/512M2/WUXGA/F/W11P
1309,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1i 14 U7-258U/32GB/1TBM2/WUXGA/5G/C/W11P
Intel Core Ultra 7 258V32GB1TB SSD NVMe
1307,00 €

Novo
Asus
Prenosnik Asus 35,5 cm (14,0") Zenbook 14 OLED 1920x1200 OLED 600nit Ultra 7-155H/16GB/SSD1TB/BL/ALU/Intel Arc/Win11Home (90NB11R1-M00YE0)
16GB1TB SSD
1306,99 €