
LENOVOSKU: 21CGS0VT00-SEAN: 21CG
T14 G3 R5 Pro 6650U/32GB/512M2/WUXGA/F/C/W11P
THINKPAD T14 G3
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
929,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 Pro 6650U |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 660M |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21CGS0VT00-S |
| EAN | 21CG |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 - 14" - AMD Ryzen 5 Pro - 6650U - 32 GB RAM - 512 GB SSD
| Processor | AMD Ryzen 5 Pro 6650U / 2.9 GHz, up to 4.5 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" LED backlight 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | AMD Radeon 660M |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit Edition (available through downgrade rights from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence |
| Dimensions (WxDxH) | 31.77 cm x 22.69 cm x 1.79 cm |
| Weight | 1.21 kg |
| Battery | 3-cell |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Networking | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 32 GB LPDDR5 (provided memory is soldered) |
| Colour | Thunder black |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip with Microsoft Pluton |
| Integrated Webcam | Yes |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 6400 MT/s |
| Rated Speed | 3200 MHz |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption - Kioxia |
| Case Material | Carbon fibre (top), glass-fibre (top), polycarbonate (top), polyphenylene sulfide (bottom) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio, Dolby Voice |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| LCD Backlight Technology | LED backlight |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 39.3 Wh |
| Wireless | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Wireless Controller | AMD RZ616 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| CPU | AMD Ryzen 5 Pro 6650U / 2.9 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.5 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 660M |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 15 / 20 V |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ LAN ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Prenosnik HP 39,6 cm (15,6") Victus Gaming 1920x1080 IPS 250nit 144Hz i5-12450H/16GB/512GB/BL/RTX3050-4GB/Win11Home (801Z8EA#BED)
i5-12450H16GB512GB SSD
928,32 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
LOQ 15IRX10 i5-13450HX/16GB/1TBM2/FHD/GC/C/W11
Intel Core i5 13450HX16GB1TB SSD NVMe M.2
931,00 €

Demo
Lenovo
Prenosnik DEMO Lenovo ThinkPad L15 G4 i5-1345U / 16GB / SSD256GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P / SLO gravura / A+
i516GB256GB SSD
926,35 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
5 Pro 16IAH7H i7-12700H/32GB/1TBM2/WQXGA/GC/C/W11
Intel Core i7 12700H32GB1TB SSD NVMe M.2
933,00 €