
LENOVOSKU: 21AJS19H03-BEAN: 21AJ
T14 G3 i5-1245U/16GB/256M2/WUXGA/F/C(IR)/W11P
THINKPAD T14 G3
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
650,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-1245U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | Intel(R) UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 21AJS19H03-B |
| EAN | 21AJ |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
835 G11 R7-8840U/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/NOOS
AMD Ryzen R7 8840U16GB512GB SSD NVMe M.2
650,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
440 G11 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 5 125U16GB512GB SSD NVMe
650,00 €

Obnovljeno
Dell
Prenosnik RNW Dell Latitude 5420 i5-1145G7 / 16GB / SSD512GB / 14" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM/ W11P / SLO gravura / A+ / 24m garancije
i516GB512GB SSD
654,19 €
Na zalogi
Dell
notebook Dell Precision 5530 i7H-8th/16/512SSD/P2000/CAM/FHD/W10p rabljen 1l
16GB512GB SSD
655,65 €