
HPSKU: B5SC8E8R#AB6
835 G11 R7-8840U/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/NOOS
ELITEBOOK 835 G11
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
650,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen R7 8840U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | B5SC8E8R#AB6 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
440 G11 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 5 125U16GB512GB SSD NVMe
650,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14 G3 i5-1245U/16GB/256M2/WUXGA/F/C(IR)/W11P
Intel Core i5-1245U16GB256GB SSD M.2
650,00 €

Obnovljeno
Dell
Prenosnik RNW Dell Latitude 5420 i5-1145G7 / 16GB / SSD512GB / 14" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM/ W11P / SLO gravura / A+ / 24m garancije
i516GB512GB SSD
654,19 €
Na zalogi
Dell
notebook Dell Precision 5530 i7H-8th/16/512SSD/P2000/CAM/FHD/W10p rabljen 1l
16GB512GB SSD
655,65 €