
TEQCYCLESKU: TLT14G2RDE06BEAN: 20XK
T14 G2 R5 PRO 5650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14 G2
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
391,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | R5 PRO |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14G2RDE06B |
| EAN | 20XK |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
Dell
Notesnik RNW 15,6" Dell Latitude 5500 i5-8365U / 8GB / SSD256GB / 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / Win 10 Pro COA / SLO gravura
i58GB256GB SSD
392,11 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
850 G8 i7-1185G7/16GB/512M2/FHD/GC/F/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i7-11...16GB512GB SSD M.2
393,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
850 G8 i7-1185G7/16GB/512M2/FHD/F/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i7-11...16GB512GB SSD M.2
393,00 €

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo X380 Yoga i5-8350U / 8GB / SSD256GB / 13,3" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Touch / W11P COA / SLO gravura
i58GB256GB SSD
388,08 €