
HPSKU: 52U3-111451-08-AEAN: 52U36EC
850 G8 i7-1185G7/16GB/512M2/FHD/GC/F/B/C/W10P_COA
ELITEBOOK 850 G8
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
393,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i7-1185G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 52U3-111451-08-A |
| EAN | 52U36EC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
850 G8 i7-1185G7/16GB/512M2/FHD/F/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i7-11...16GB512GB SSD M.2
393,00 €

Obnovljeno
Dell
Notesnik RNW 15,6" Dell Latitude 5500 i5-8365U / 8GB / SSD256GB / 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / Win 10 Pro COA / SLO gravura
i58GB256GB SSD
392,11 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
IP Slim 5 14IRH10 i5-13420H/16GB/512M2/WUXGA/W11
Intel Core i5 13420H16GB512GB SSD NVMe M.2
394,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/B/C/W11P
395,00 €