
TEQCYCLESKU: TLT14G2DE06PEAN: 20W0
T14 G2 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/B/C/W11P
THINKPAD T14 G2
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (50 kos)
449,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1145G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14G2DE06P |
| EAN | 20W0 |
Opis izdelka
Lenovo Thinkpad T14 G2 - 14" - Intel Core i5 - 1145G7 - 16 GB RAM - 256 GB SSD - German - refurbished
| Processor | Intel Core i5 (11th Gen) - 1145G7 / 2.6 GHz, up to 4.4 GHz |
| RAM | 16 GB |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Keyboard | German |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 3 years |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB |
| Pricing Type | Premium+ - refurbished |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 3 years |
| Main Storage | 256 GB SSD - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Widescreen | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| CPU | Intel Core i5 (11th Gen) 1145G7 / 2.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
| Keyboard Layout | German |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T15 G1 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10210U16GB256GB SSD M2
449,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G8 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/B/C/W11P
Intel Core i5-1135G716GB256GB SSD
449,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G2 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1135G716GB256GB SSD M.2
449,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G2 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1135G716GB256GB SSD M2
449,00 €