
TEQCYCLESKU: TH840G8MX06PEAN: HP EliteBook 840 G8
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/B/C/W11P
ELITEBOOK 840 G8
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (12 kos)
449,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1145G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TH840G8MX06P |
| EAN | HP EliteBook 840 G8 |
Opis izdelka
HP EliteBook 840 G8 - Intel Core i5 - 1145G7 - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Nordic - refurbished
| Processor | Intel Core i5 (11th Gen) - 1145G7 up to 4.4 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Keyboard | Nordic |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 3 years |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | Trackpad |
| Memory | 16 GB DDR4 |
| Pricing Type | Premium+ - refurbished |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Carbon Footprint | 11.1 kg carbon emissions |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Speed | 2400 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 3 years |
| Main Storage | 256 GB SSD - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| CPU | Intel Core i5 (11th Gen) 1145G7 |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 8 MB |
| Features | Intel Smart Cache, 8 Threads |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Video System Features | Integrated graphics |
| Type | Keyboard, trackpad |
| Keyboard Layout | Nordic |
| TCO Certified | - |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/B/C/W11P
Intel Core i5 1145G716GB256GB SSD NVMe
449,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T15 G1 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10210U16GB256GB SSD M2
449,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G2 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1135G716GB256GB SSD M.2
449,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G8 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/B/C/W11P
Intel Core i5 1135G716GB256GB SSD NVMe
449,00 €