
LENOVOSKU: 20S0-113387-08-CEAN: 20S0
T14 G1 i5-10210U/8GB/256M2/FHD/F/C(IR)/W10P_COA
THINKPAD T14 G1
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
177,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i5-10210U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 30 dni garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 20S0-113387-08-C |
| EAN | 20S0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14 G1 i5-10210U/8GB/256M2/FHD/F/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...8GB256GB SSD M.2
177,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14 G1 i5-10210U/8GB/256M2/FHD/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...8GB256GB SSD M.2
177,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G7 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/F/B/C(IR)/W10P_COA
Intel Core i5 10210U8GB256GB SSD NVMe M.2
177,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/P/A
8GB128GB UFS card
176,00 €