
HPSKU: 113X-105320-08-CEAN: 113X5ET#ABU
840 G7 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/F/B/C(IR)/W10P_COA
ELITEBOOK 840 G7
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
177,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 10210U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 30 dni garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 113X-105320-08-C |
| EAN | 113X5ET#ABU |
Opis izdelka
HP EliteBook 840 G7 Notebook - 14" - Intel Core i5 - 10210U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - UK
| Processor | Intel Core i5 (10th Gen) - 10210U / 1.6 GHz, up to 4.2 GHz / 6 MB Cache |
| RAM | 8 GB (1 x 8 GB) |
| Display | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit Edition - English |
| Dimensions (WxDxH) | 32.36 cm x 21.47 cm x 1.79 cm |
| Weight | 1.32 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
| Features | Precision touchpad, multi-gesture clickpad |
| Networking | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Input Device | Pointing stick, ClickPad |
| Memory | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 1.2) and firmware (TPM 2.0), fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell Lithium Ion |
| Speed | 2666 MHz |
| Rated Speed | 2666 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Service & Support | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 PCIe - NVM Express (NVMe), HP Value |
| Integrated Options | Hall sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 45 Watt Smart nPFC AC Adapter |
| Compliant Standards | Low halogen |
| Localization | Language: English / region: United Kingdom |
| Type | Keyboard, pointing stick, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 53 Wh |
| Wireless | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| CPU | Intel Core i5 (10th Gen) 10210U / 1.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.2 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 6 MB |
| 64-bit Computing | Yes |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics |
| Camera | Yes - HD |
| Video Resolutions | 720p |
| Camera Features | IR camera |
| Sound | Stereo speakers, 3 multi-array microphone |
| Audio Features | Output: Bang & Olufsen Audio |
| Keyboard Layout | UK |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 45 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB-C 3.1 (supports Thunderbolt) ¦ USB 3.1 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.1 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14 G1 i5-10210U/8GB/256M2/FHD/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...8GB256GB SSD M.2
177,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14 G1 i5-10210U/8GB/256M2/FHD/F/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...8GB256GB SSD M.2
177,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14 G1 i5-10210U/8GB/256M2/FHD/F/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...8GB256GB SSD M.2
177,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/P/A
8GB128GB UFS card
176,00 €