
HPSKU: 98P24ETR#UUZ
Power G11 U7-165H/32GB/1TBM2/WUXGA/1A/B/C/W11P
ZBOOK POWER G11
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
1672,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 165H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Grey |
| Razporeditev tipk | SW |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 98P24ETR#UUZ |
Opis izdelka
HP ZBook Power G11 Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - 16" - Intel Core Ultra 7 - 165H - vPro - 32 GB RAM - 1 TB SSD - 4G - Swiss - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 165H / 1.4 GHz, up to 5 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Display | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | NVIDIA RTX A1000 / Intel Arc Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - German / French / Italian / English |
| Dimensions (WxDxH) | 35.94 cm x 25.1 cm x 2.29 cm |
| Weight | 2.12 kg |
| Battery | 6-cell |
| Keyboard | Swiss |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, glass clickpad, Copilot key, spill-resistant |
| Networking | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: German, French, Italian / region: Switzerland |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Service Provider | Service not included |
| Platform Technology | Intel vPro Platform |
| Pricing Type | Remarketed |
| Wireless Broadband (WWAN) | 4G |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Video Memory | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 230 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC, AI Workstation |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | HSPA+, LTE Advanced Pro Cat 16 |
| Speed | 2800 MHz |
| Rated Speed | 2800 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Integrated Options | Ambient light sensor, hall sensor, motion sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 150 Watt Smart PFC Slim AC Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: German, French, Italian / region: Switzerland |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Client Catalogue (free download), HP Client Security Manager, HP Driver Packs, HP MAC Address Manager, HP Manageability & Integration Kit (free download), HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Privacy Settings, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), myHP, HSA Fusion for Commercial, HP Image Assistant Gen5 (free download), HP Easy Clean, HP Smart Support, Poly Lens management software, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP Sure Run Gen5, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Sure Recover Gen6, HP Easy Clean Keyboard Driver, Bing search for IE11, HP Sure Start Gen7, Battery Health Manager |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 83 Wh |
| Wireless | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Remote Management Protocol | SNMP 2 |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 55.2 cm x 6.9 cm x 34.5 cm |
| Receiver | A-GPS/GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 165H / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Cache | L3 - 24 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 dual GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX A1000 / Intel Arc Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, 88° view |
| Sound | Dual stereo speakers, HP World Facing Microphone / dual-array digital microphone |
| Codec | Realtek ALC3247 |
| Audio Features | Output: Poly Studio |
| Keyboard Layout | Swiss |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 150 Watt, 19.5 V, 16 A |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ LAN (RJ-45) |
| Memory Card Reader | Yes (SD card) |
| Generation | 4G |
| Controller | HP 4000 - M.2 3052 |
| Max Transfer Rate | 42 Mbps |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 221 |
| Logistics (kg CO2e) | 1 |
| Use (kg CO2e) | 11 |
| EOL (kg CO2e) | 0.8 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 219 |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB X G1a 14 R9-375/64GB/2TBM2/2.8K/MT/F/B/C/W11P
AMD Ryzen AI 9 HX 37564GB2TB SSD NVMe M.2
1672,00 €

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") EliteBook 660 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 5-125H/16GB/SSD1TB/BL/FP/ALU-ABS/RTX2050-4GB/Win11Pro (A37YKET#BED)
16GB
1671,17 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB Ultra G1a 14 R9 MP 385/32GB/1TB/2.8K/MT/W11P
1673,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
ZB Ultra G1a 14 R9 MP 385/32GB/1TB/2.8K/MT/C/W11P
AMD Ryzen AI Max Pro 38532GB2TB SSD NVMe M.2
1673,00 €