
HPSKU: B69BHETR#ABD
EB X G1a 14 R9-375/64GB/2TBM2/2.8K/MT/F/B/C/W11P
ELITEBOOK X G1A 14" AMD AI
Obnovljeno - dobroLe še 3 na zalogi!
1672,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen AI 9 HX 375 |
| RAM | 64GB |
| Disk | 2TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" OLED |
| Ločljivost | 2880 x 1800 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 890M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | B69BHETR#ABD |
Opis izdelka
HP EliteBook X G1a Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 14" - AMD Ryzen AI 9 - HX 375 - 64 GB RAM - 2 TB SSD - German - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | AMD Ryzen AI 9 HX 375 up to 5.1 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 64 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" OLED touchscreen 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz |
| Graphics | AMD Radeon 890M |
| Operating System | Windows 11 Pro - English / German |
| Dimensions (WxDxH) | 31.22 cm x 21.46 cm x 1.31 cm |
| Weight | 1.49 kg |
| Battery | 4-cell |
| Keyboard | German |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, spill-resistant |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook - 157-degree hinge design |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Memory | 64 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Glacier silver |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Storage | 2 TB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 210 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | 4-cell lithium polymer |
| Speed | 4000 MHz |
| Rated Speed | 4267 MHz |
| Main Storage | 2 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Integrated Options | Accelerometer, hall sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 100W Slim USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Localization | Language: German / region: Germany |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Humidity Range Operating | Up to 80% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, HP Smart Support, Poly Lens management software, Windows Hello, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, HP AI Companion, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard |
| Touchscreen | Yes |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 74.5 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth Class | Class 1 |
| Wireless Controller | MediaTek MT7925 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| CPU | AMD Ryzen AI 9 HX 375 |
| Max Turbo Speed | 5.1 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | L3 - 24 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 890M |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, AI camera |
| Sound | Four stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | German |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 100 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 2 (powered) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+ | Yes |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 176 |
| Logistics (kg CO2e) | 9 |
| Use (kg CO2e) | 21 |
| EOL (kg CO2e) | 2 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 189 |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 55 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
Power G11 U7-165H/32GB/1TBM2/WUXGA/1A/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 165H32GB1TB SSD NVMe M.2
1672,00 €

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") EliteBook 660 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 5-125H/16GB/SSD1TB/BL/FP/ALU-ABS/RTX2050-4GB/Win11Pro (A37YKET#BED)
16GB
1671,17 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB Ultra G1a 14 R9 MP 385/32GB/1TB/2.8K/MT/W11P
AMD Ryzen AI Max Pro 38532GB1TB SSD NVMe M.2
1673,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB Ultra G1a 14 R9 MP 385/32GB/1TB/2.8K/MT/W11P
1673,00 €