
PANZERGLASSSKU: 1353EAN: 4044953500831
PanzerGlass CARE Transparent UrbanCombat iPhone16
NovoNa zalogi (10 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
12,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Xilence XPF60S.W. Tip: Premer ventilatorja: 6 cm Hitrost vrtenja (največ): 2100 RPM Raven hrupa (visoka hitrost): 22 dB Največji pretok zraka: 12 cfm. Širina: 60 mm Globina: 60 mm Višina: 15 mm Barva izdelka: Črna
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Vrsta | Ventilator |
| Premer ventilatorja | 6 cm |
| Hitrost vrtenja (največ) | 2100 RPM |
| Raven hrupa (visoka hitrost) | 22 dB |
| Raven hrupa | 22 dB |
| Maksimalni pretok zraka | 12 cfm |
| Širina | 60 mm |
| Globina | 60 mm |
| Višina | 15 mm |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolge podrobnosti | |
| Storitve | |
| Primerno za | računalniške ohišje |
| Vrsta | Ventilator |
| Premer ventilatorja | 6 cm |
| Podprte procesorske reže | Ni podprto |
| Združljivi procesorji | Ni podprto |
| Hitrost vrtenja (največ) | 2100 RPM |
| Raven hrupa (visoka hitrost) | 22 dB |
| Maksimalni pretok zraka | 12 cfm |
| Podpora za širinsko impulzno modulacijo | Ne |
| Oblikovanje | |
| Barva izdelka | Črna |
| Število oboževalcev | 1 oboževalec |
| Priključek ventilatorja | 3-pinski |
| Teža in mere | |
| Širina | 60 mm |
| Globina | 60 mm |
| Višina | 15 mm |
| Druge funkcije | |
| Raven hrupa | 22 dB |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu

