
LENOVOSKU: 30HA000FFR-02EAN: 30HA
P3 Ultra i7-13700/16GB/512M2/GC/W11P
THINKSTATION P3 ULTRA
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
1107,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 13700 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 770 |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 30HA000FFR-02 |
| EAN | 30HA |
Opis izdelka
Lenovo ThinkStation P3 Ultra - MT Core i7 13700 2.1 GHz - vPro Enterprise - 16 GB - SSD 512 GB - French
| Processor | 1 x Intel Core i7 (13th Gen) 13700 / 2.1 GHz (up to 5.2 GHz, (16-core) |
| RAM | 16 GB (installed) / 128 GB (max) - DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Dimensions (WxDxH) | 8.7 cm x 22.3 cm x 20.2 cm |
| Weight | 3.6 kg |
| Keyboard | French |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 3 years - on-site |
| Networking | 1GbE, 2.5GbE |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | SATA (SATA 6Gb/s); RAID (PCI Express (NVMe)) |
| Graphics Controller | NVIDIA T1000 / Intel UHD Graphics 770 |
| Type | Mouse, keyboard |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Cache Memory | 30 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro French |
| Cache Per Processor | 30 MB |
| Processor Socket | FCLGA1700 Socket |
| Platform Technology | Intel vPro Enterprise |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Video Memory | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Product Form Factor | MT |
| Built-in Devices | Speaker |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Slots | 4 (Total) / 2 (empty) |
| Interfaces | 5 x USB 3.2 Gen 2 (1 front, 4 rear) ¦ 2 x Thunderbolt 4 (2 in front) ¦ 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) (1 rear) ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 rear) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 3 x DisplayPort 1.2 (3 rear) ¦ 4 x Mini DisplayPort 1.4 |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years - on-site |
| Installed Size | 30 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Effective Memory Speed | 4800 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Features | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Configuration Features | 2 x 8 GB |
| Rated Memory Speed | 2400 MHz |
| Ethernet Ports | 1 x 2.5 Gigabit Ethernet, 1 x Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Intel I225-LM, I210-AT |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion switch |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 230 Watt |
| Efficiency | 90% |
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
| Controller Interface Type | PCI Express (NVMe) |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | NVIDIA T1000 / Intel UHD Graphics 770 |
| Video Interfaces | DisplayPort, Thunderbolt |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1 |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 8.7 cm |
| Depth | 22.3 cm |
| Height | 20.2 cm |
| Keyboard Name | Lenovo Traditional Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | French |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | Intel Core i7 (13th Gen) 13700 |
| Clock Speed | 2.1 GHz (P-core) / 1.5 GHz (E-core) |
| Max Turbo Speed | 5.2 GHz (P-core) / 4.1 GHz (E-core) |
| Number of Cores | 16-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| CPU Socket | FCLGA1700 Socket |
| Chipset Type | Intel W680 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Računalnik AIO Lenovo 68,6 cm 27,0" 1920x1080 ThinkCentre neo 50a G5 i5-13420H/16GB /512GB/-/Intel UHD HDMI 1xUSB-C/90W-89%/Win11Pro Luna Grey (12SB0011ZY)
i516GB512GB SSD
1107,03 €

Novo
Lenovo
Računalnik Lenovo Tiny M70q ThinkCentre i5-14400T/Q670/16GB/512GB/HDMI DP 1xUSB-C/90W-90%/Win11Pro 12TD000GZY
i516GB
1109,33 €

NovoNa zalogi
LENOVO
P3 Tower i5-13400/32GB/512M2/MB/GC/W11P
6C+4c Intel Core i5-1340032GB512GB SSD M.2
1099,00 €

Novo
HP
Računalnik HP SFF 400G9 i5-14500/Q670/16GB/512GB/-/HDMI DP 1xUSB-C/240W--/Win11Pro 99P84ET#BED
i516GB
1091,17 €