
LENOVOSKU: 30GUSBB700-02EAN: 30GU
P3 Tower i5-13400/32GB/512M2/MB/GC/W11P
THINKSTATION P3 TOWER
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
1099,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 6C+4c Intel Core i5-13400 |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Grafična kartica | Intel(R) UHD Graphics 730 (2 GB) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 30GUSBB700-02 |
| EAN | 30GU |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Računalnik HP SFF 400G9 i5-14500/Q670/16GB/512GB/-/HDMI DP 1xUSB-C/240W--/Win11Pro 99P84ET#BED
i516GB
1091,17 €

NovoNa zalogi
LENOVO
P3 Ultra i7-13700/16GB/512M2/GC/W11P
Intel Core i7 1370016GB512GB SSD NVMe M.2
1107,00 €

Novo
Lenovo
Računalnik AIO Lenovo 68,6 cm 27,0" 1920x1080 ThinkCentre neo 50a G5 i5-13420H/16GB /512GB/-/Intel UHD HDMI 1xUSB-C/90W-89%/Win11Pro Luna Grey (12SB0011ZY)
i516GB512GB SSD
1107,03 €

Novo
HP
Računalnik HP Mini 400G9 i7-14700T/16GB/512GB/Intel 770 HDMI 2xDP 1xUSB-C/90W-89%/Win11Pro 9H708ET#BED
I716GB
1089,26 €