
LENOVOSKU: 21FE000XUK-BEAN: 21FE
P16v G1 R9 Pro 7940HS/32GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/W11P
THINKPAD P16V G1
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
1349,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 9 7940HS |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 780M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 21FE000XUK-B |
| EAN | 21FE |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad P16v Gen 1 - AI Ready - 16" - AMD Ryzen 9 - 7940HS - AMD PRO - 32 GB RAM - 1 TB SSD - UK
| Processor | AMD Ryzen 9 7940HS / 4 GHz, up to 5.2 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Display | 16" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | NVIDIA RTX 2000 Ada / AMD Radeon 780M |
| Operating System | Windows 11 Pro - English |
| Dimensions (WxDxH) | 36.5 cm x 26.2 cm x 2.466 cm |
| Weight | 2.2 kg |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Mobile workstation - AI Ready - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Input Device | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Colour | Thunder black |
| Platform Technology | AMD PRO |
| Bundled Services | 1 Year Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0.5 ton |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Video Memory | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Microsoft Pluton Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 271 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Rated Speed | 2800 MHz |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1 |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: English / region: United Kingdom |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 90 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Qualcomm NFA725A |
| CPU | AMD Ryzen 9 7940HS / 4 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.2 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX 2000 Ada / AMD Radeon 780M |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | NVIDIA TXAA, Direct X 12 Ultimate, Vulkan Support, NVIDIA FXAA |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Discrete IR, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, far-field |
| Keyboard Layout | UK |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 170 Watt |
| Slots | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 free) ¦ 1 x Nano-SIM card (1 free) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB4/DisplayPort 1.4 (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (8K support) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Memory Card Reader | Yes (SD Express Card) |
| Generation | 4G upgradable |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 43 |
| PAIA Version | 1.3.2 |
| Packaging Recycled Content | 90 % - recycled and/or sustainable |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 10 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") ProBook 460 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 7-155U/16GB/512GB/BL/BL/ALU-ABS/Intel Graphics/Win11Pro (A37YFET#BED)
16GB512GB SSD
1346,59 €

Novo
HP
Prenosnik HP 40,9 cm (16,1") Victus 16-r1024nm 1920x1080 IPS 300nit 144Hz i5-14450HX/16GB/512GB/BL/RTX4060-8GB/DOS (9Z7Z9EA#BED)
i5-14450HX16GB512GB SSD
1351,42 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
Firefly 14 G11 U7 155H/32GB/1TB/WUXGA/GC/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 155H32GB1TB SSD NVMe M.2
1352,00 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") IdeaPad Pro 5 2560x1600 IPS 350nit 120Hz Ultra 5-125H/32GB/SSD1TB/BL/Windows Hello/ALU/Intel Arc/Win11Home (83D40070SC)
32GB1TB SSD
1352,39 €