
HPSKU: A3YW0ETR#ABH
Firefly 14 G11 U7 155H/32GB/1TB/WUXGA/GC/B/C/W11P
ZBOOK FIREFLY 14 G11
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (10 kos)
1352,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 2560 x 1600 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | US/I |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | A3YW0ETR#ABH |
Opis izdelka
HP ZBook Firefly 14 G11 Mobile Workstation - AI Ready - 14" - Intel Core Ultra 7 - 155H - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Intl English - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 155H / 1.4 GHz, up to 4.8 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Display | 14" WLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 120 Hz |
| Graphics | NVIDIA RTX A500 / Intel Arc Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.57 cm x 22.44 cm x 1.92 cm |
| Weight | 1.41 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | International English |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, glass clickpad, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Mobile workstation - AI Ready |
| Localisation | Language: Dutch / region: Netherlands |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Video Memory | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Speed | 2800 MHz |
| Slots Qty | 2 |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Empty Slots | 1 |
| Rated Speed | 2800 MHz |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Included Accessories | 100W USB-C power adapter |
| Localization | Language: Dutch / region: Netherlands |
| Integrated Options | Hall sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, adaptive colour sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Recovery Manager, HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalog, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Manageability Integration Kit, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP QuickDrop, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, myHP, HP Noise Cancellation Software, HP Native Miracast Support, HP Image Assistant Gen5 (free download), HP Client Security Manager Gen7, HP SureRun Gen4, HP Sure Recover with Embedded Reimaging Gen4, Microsoft Bitlocker Encryption, HP TPM Configuration Utility, HP Programmable Key, HP Touchpoint Customizer, HP Image Assistant Gen4.6, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP Sure Start Gen6, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Anyware, HP Services Scan, Bing search for IE11, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 500 cd/m² |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| Widescreen | Yes |
| Capacity | 56 Wh |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 48.3 cm x 6.9 cm x 30.5 cm |
| Cache | L3 - 24 MB |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 155H / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Sound | Dual stereo speakers, HP World Facing Microphone / dual-array digital microphone |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, 88° view |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Camera | Yes |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX A500 / Intel Arc Graphics |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Keyboard Layout | International English |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 100 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkPad E16 G2 1920x1200 IPS 300nit R7-7735HS/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU/AMD Radeon 680M/Win11Pro (21M5002FSC)
32GB1TB SSD
1352,39 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") IdeaPad Pro 5 2560x1600 IPS 350nit 120Hz Ultra 5-125H/32GB/SSD1TB/BL/Windows Hello/ALU/Intel Arc/Win11Home (83D40070SC)
32GB1TB SSD
1352,39 €

Novo
HP
Prenosnik HP 40,9 cm (16,1") Victus 16-r1024nm 1920x1080 IPS 300nit 144Hz i5-14450HX/16GB/512GB/BL/RTX4060-8GB/DOS (9Z7Z9EA#BED)
i5-14450HX16GB512GB SSD
1351,42 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
P16v G1 R9 Pro 7940HS/32GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/W11P
AMD Ryzen 9 7940HS32GB1TB SSD NVMe M.2
1349,00 €