
LENOVOSKU: 21HGS13P4C
P14s G4 i7-1370P/32GB/1TBM2/WUXGA/GC/B/C/W11P
THINKPAD P14S G4
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
1058,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 1370P |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | HU |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21HGS13P4C |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad P14s Gen 4 - 14" - Intel Core i7 - 1370P - 32 GB RAM - 1 TB SSD
| Processor | Intel Core i7 (13th Gen) - 1370P / 1.9 GHz, up to 5.2 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" touchscreen 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | NVIDIA RTX A500 / Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit Edition (available through downgrade rights from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence |
| Dimensions (WxDxH) | 31.77 cm x 22.69 cm x 1.795 cm |
| Weight | 1.34 kg |
| Battery | 4-cell |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.1, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation - 180-degree hinge design |
| Input Device | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 32 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Villi black |
| Video Memory | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - TCG Opal Encryption |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 231 kg carbon emissions (EU) |
| Technology | 4-cell lithium polymer |
| Speed | 4800 MT/s |
| Rated Speed | 7500 MT/s |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption - Kioxia |
| Case Material | Carbon fibre (top), glass-fibre (top), polycarbonate (top), polyphenylene sulfide (bottom) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C slim power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 52.5 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.1 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| CPU | Intel Core i7 (13th Gen) 1370P / 1.9 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.2 GHz |
| Number of Cores | 14-core |
| Performance Cores | 6 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 24 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX A500 / Intel Iris Xe Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | NVIDIA TXAA, Direct X 12 Ultimate, Vulkan Support, NVIDIA FXAA |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, hybrid FHD/IR camera, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, far-field |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 100 Watt |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.0 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ LAN ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Generation | 4G upgradable |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 37 |
| PAIA Version | 1.3.2 |
| Packaging Recycled Content | 90 % - recycled and/or sustainable |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
HP
EB Ultra G1q 14 X1E78100/16GB/1TBM2/2.2K/MT/W11P
16GB1TB SSD NVMe M.2
1058,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
E14 G7 U7-255H/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
1058,00 €

Demo
Lenovo
Prenosnik DEMO Lenovo ThinkPad L15 G4 i7-1355U / 16GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P / SLO gravura / A+
I716GB512GB SSD
1057,39 €

Demo
Lenovo
Prenosnik DEMO Lenovo ThinkPad L15 G4 i7-1365U / 16GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P / SLO gravura / A+
I716GB512GB SSD
1057,39 €