
HPSKU: A36ZJET#UUW-02
EB Ultra G1q 14 X1E78100/16GB/1TBM2/2.2K/MT/W11P
ELITEBOOK ULTRA G1Q 14" S AI
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
1058,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| RAM | 16GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 2240 x 1400 |
| Grafična kartica | Qualcomm Adreno |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | A36ZJET#UUW-02 |
Opis izdelka
HP EliteBook Ultra 14 G1q Notebook AI - Copilot+ PC - 14" - Qualcomm Snapdragon X Elite - X1E-78-100 - 16 GB RAM - 1 TB SSD - Pan Nordic
| Processor | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 up to 3.4 GHz / 42 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" touchscreen 2240 x 1400 / 2.2K @ 60 Hz |
| Graphics | Qualcomm Adreno |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.29 cm x 22.35 cm x 1.12 cm |
| Weight | 1.34 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | Pan Nordic |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 3 years - on-site |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Input Device | ClickPad, imagepad |
| Memory | 16 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 200 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 8400 MHz |
| Rated Speed | 8400 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years - on-site |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, image sensor |
| Included Accessories | HP 65W Slim USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | CSA, VCCI, BSMI, GS, CCC, FCC, RoHS, KCC, CISPR, ICES, KC, CEL, SRRC, NCC, UL 62368-1, TEC, KES, UL/CSA 62368-1, Low Blue Light certified (LBL), Ukraine NSoC, EAEU Compliance, Saudi Arabian Compliance, Ukraine TEC |
| Localization | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% |
| Software Included | HP System Event Utility, HP Documentation, HP Privacy Settings, HP Sure Sense, myHP, HP AI Experience Center, HP 1E Performance Assist, Poly Camera Pro Stub, HP Application Enabling, Microsoft Pluton Security |
| Type | Keyboard, ClickPad, imagepad |
| Touchscreen | Yes |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 59.19 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Qualcomm FastConnect 7800 |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 8 cm x 43 cm x 31.5 cm |
| CPU | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Max Turbo Speed | 3.4 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | 42 MB |
| Graphics Processor | Qualcomm Adreno |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Qualcomm WCD9385 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Pan Nordic |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Interfaces Details | USB4 ¦ USB-C 3.2 Gen 2 ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 176 |
| Logistics (kg CO2e) | 9 |
| Use (kg CO2e) | 11 |
| EOL (kg CO2e) | 2 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 189 |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 45 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
P14s G4 i7-1370P/32GB/1TBM2/WUXGA/GC/B/C/W11P
Intel Core i7 1370P32GB1TB SSD M.2
1058,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
E14 G7 U7-255H/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
1058,00 €

Demo
Lenovo
Prenosnik DEMO Lenovo ThinkPad L15 G4 i7-1355U / 16GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P / SLO gravura / A+
I716GB512GB SSD
1057,39 €

Demo
Lenovo
Prenosnik DEMO Lenovo ThinkPad L15 G4 i7-1365U / 16GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P / SLO gravura / A+
I716GB512GB SSD
1057,39 €