
LENOVOSKU: 21HGS6AB00-GEAN: 21HG
P14s G4 i5-1340P/16GB/256M2/WUXGA/MT/F/C(IR)/W11P
THINKPAD P14S G4
Obnovljeno - odličnoLe še 4 na zalogi!
894,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 4C+8c Intel Core i5-1340P |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 Multitouch |
| Grafična kartica | Intel(R) UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 21HGS6AB00-G |
| EAN | 21HG |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkBook 16 G7 1920x1200 IPS 300nit Ultra 5-125U/16GB/512GB/BL/FP/ALU-ABS/Intel Graphics/DOS (21MS005MSC)
16GB512GB SSD
895,47 €

Demo
HP
Notesnik DEMO HP 1040 G9 i5-1235U / 16GB / SSD256GB / 14´´ 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Win 11 PRO / SLO gravura / A+ / HP garancija do 24.01.26
i516GB256GB SSD
892,08 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB Ultra G1q 14 X1E78100/16GB/1TBM2/2.2K/MT/B/W11P
16GB1TB SSD NVMe M.2
896,00 €
DemoNa zalogi
HP
X360 1040 G10 i5-1335U/16GB/512M2/WUXGA/MT/4G/W11P
896,00 €