
LENOVOSKU: 21FV000LMX-SEAN: 21FV
P1 G6 i7-13800H/32GB/1TBM2/WQUXGA/MT/GC/F/W11P
THINKPAD P1 G6
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
1446,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 13800H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" OLED |
| Ločljivost | 3840 x 2400 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21FV000LMX-S |
| EAN | 21FV |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad P1 Gen 6 - 16" - Intel Core i7 - 13800H - vPro Enterprise - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish)
| Processor | Intel Core i7 (13th Gen) - 13800H / 2.5 GHz, up to 5.2 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Display | 16" OLED touchscreen 3840 x 2400 / WQUXGA |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 4060 / Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 35.95 cm x 25.38 cm x 1.73 cm |
| Weight | 1.78 kg |
| Keyboard | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Networking | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Product Type | Mobile workstation - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Input Device | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Colour | Black weave |
| Platform Technology | Intel vPro Enterprise |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0.5 ton |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Video Memory | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Max RAM Supported | 96 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Rated Speed | 5600 MHz |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Case Material | Aluminium (bottom), carbon fibre reinforced plastic (top), glass-fibre reinforced plastic hybrid (top) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls, glass touchpad |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 500 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +87.5 / -87.5 |
| Vertical Viewing Angle | +87.5 / -87.5 |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 90 Wh |
| Wireless | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core i7 (13th Gen) 13800H / 2.5 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.2 GHz |
| Number of Cores | 14-core |
| Cache | 24 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA GeForce RTX 4060 / Intel Iris Xe Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | NVIDIA Resizable BAR, Advanced Optimus, Dynamic Boost 2.0, Direct X 12 Ultimate |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Ultrasonic Human Presence Detection, hybrid IR camera |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, far-field |
| Keyboard Layout | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 230 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (8K support) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Memory Card Reader | Yes (SD Express Card) |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+ | Yes |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

DemoNa zalogi
LENOVO
Legion Pro 7 16IRX9H i9-14900HX/32GB/1TBM2/GC/W11
Intel Core i9 i9-14900HX32GB1TB SSD NVMe M.2
1446,00 €

Novo
Asus
Prenosnik Asus 35,5 cm (14,0") Vivobook S 14 1920x1200 OLED 400nit Ultra 5-226V/16GB/SSD1TB/BL/Windows Hello/Intel Arc/Win11Home (90NB15R2-M008T0)
16GB1TB SSD
1448,02 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 35,5 cm (14,0") Thinkpad L14 G5 1920x1200 IPS 400nit Ultra 5-125U/16GB/512GB/BL/FP/Intel Graphics/Win11Pro (21L1002KSC)
16GB512GB SSD
1441,26 €

Novo
HP
Prenosnik HP 35,5 cm (14,0") Elitebook 640 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 7-155H/16GB/512GB/BL/FP/Intel Graphics/Win11Pro (A37YNET#BED)
16GB512GB SSD
1440,30 €