
LENOVOSKU: 83DE007LUK-06EAN: 83DE
Legion Pro 7 16IRX9H i9-14900HX/32GB/1TBM2/GC/W11
LEGION PRO 7 16IRX9H
DemoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Demo
Razstavni model, v odličnem stanju
1446,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i9 i9-14900HX |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 2560 x 1600 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Demo |
| SKU | 83DE007LUK-06 |
| EAN | 83DE |
Opis izdelka
Lenovo Legion Pro 7 16IRX9H - 16" - Intel Core i9 - i9-14900HX - 32 GB RAM - 1 TB SSD - UK
| Processor | Intel Core i9 (14th Gen) - i9-14900HX / 2.2 GHz, up to 5.8 GHz / 36 MB Cache |
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Display | 16" 2560 x 1600 / WQXGA @ 240 Hz |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 4080 / Intel UHD Graphics - up to 2280 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Home - English |
| Dimensions (WxDxH) | 36.35 cm x 26.21 cm x 2.59 cm |
| Weight | 2.62 kg |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 1 year - pick-up and return |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Memory | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Colour | Eclipse black |
| Video Memory | 12 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes (RGB) |
| Gaming | Yes |
| Max RAM Supported | 32 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Rated Speed | 2800 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year - pick-up and return |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Surface Finish | Anodising |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision touchpad, precision multi-touch touchpad, per-key RGB backlight (with lighting lens on the front side) |
| Included Accessories | 4 switchable keycaps, easy tool, GaN power adapter, Lenovo Legion Gaming Speed Mouse Pad M |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: English / region: United Kingdom |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| V-Sync Rate at Max Res. | 240 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 500 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 99.9 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| CPU | Intel Core i9 (14th Gen) i9-14900HX / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.8 GHz |
| Number of Cores | 24-core |
| Performance Cores | 8 |
| Efficient Cores | 16 |
| Cache | 36 MB |
| Chipset | Intel HM770 |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA GeForce RTX 4080 / Intel UHD Graphics - up to 2280 TOPS |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Fixed focus, e-camera shutter |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Audio Features | Output: Harman audio technology, Nahimic audio, Smart Amplifier (AMP), super linear speaker |
| Keyboard Layout | UK |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 330 Watt |
| Slots | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 free) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (140W Power Delivery) ¦ USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) ¦ LAN (RJ-45) |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
P1 G6 i7-13800H/32GB/1TBM2/WQUXGA/MT/GC/F/W11P
Intel Core i7 13800H32GB1TB SSD NVMe M.2
1446,00 €

Novo
Asus
Prenosnik Asus 35,5 cm (14,0") Vivobook S 14 1920x1200 OLED 400nit Ultra 5-226V/16GB/SSD1TB/BL/Windows Hello/Intel Arc/Win11Home (90NB15R2-M008T0)
16GB1TB SSD
1448,02 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 35,5 cm (14,0") Thinkpad L14 G5 1920x1200 IPS 400nit Ultra 5-125U/16GB/512GB/BL/FP/Intel Graphics/Win11Pro (21L1002KSC)
16GB512GB SSD
1441,26 €

Novo
HP
Prenosnik HP 35,5 cm (14,0") Elitebook 640 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 7-155H/16GB/512GB/BL/FP/Intel Graphics/Win11Pro (A37YNET#BED)
16GB512GB SSD
1440,30 €