
LENOVOSKU: 12LN0013IX-02EAN: 12LN
neo 50q G4 i3-1215U/8GB/512M2/Wi/B/W11P
THINKCENTRE NEO 50Q G4
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
390,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i3 1215U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | IT |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | 12LN0013IX-02 |
| EAN | 12LN |
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 - tiny Core i3 1215U 1.2 GHz - 8 GB - SSD 512 GB - Italian
| Processor | Intel Core i3 (12th Gen) 1215U / 1.2 GHz (up to 4.4 GHz, (6-core) |
| RAM | 8 GB (installed) / 32 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Dimensions (WxDxH) | 17.9 cm x 18.29 cm x 3.65 cm |
| Weight | 1.11 kg |
| Keyboard | Italian |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Extended warranty - 1 year - on-site |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Graphics Controller | Intel UHD Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Mouse, keyboard |
| Localisation | Language: English, Italian / region: Italy |
| Cache Memory | 10 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro Dutch / English / French / German / Italian |
| Cache Per Processor | 10 MB |
| Colour | Black |
| Bundled Services | 1 Year Lenovo Onsite Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Carbon Footprint | 376 kg carbon emissions (EU) |
| Product Form Factor | Tiny |
| Built-in Devices | Speaker, system fan |
| Embedded Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bays | 1 (total) / 1 (free) x internal 2.5" |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Interfaces | 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 in front) (Always On, fast-charging (5V, 2.1A)) ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 in front) (data transfer, 5V 0.9A charging) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 1 x HDMI ¦ 1 x DisplayPort 1.4 ¦ 2 x USB 2.0 (2 rear) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 rear) ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| Service & Support | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Extended warranty - 1 year - on-site |
| Installed Size | 10 MB |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 3200 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Features | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Configuration Features | 1 x 8 GB |
| Interface (Bus) Type | M.2 Card |
| Ethernet Controller | Realtek RTL8111K-CG |
| Wireless LAN Supported | Yes |
| Wireless NIC | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion switch, tool-less chassis access |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 65 Watt |
| Efficiency | 89% |
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
| Controller Interface Type | SATA 6Gb/s |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Video Interfaces | HDMI, DisplayPort |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 17.9 cm |
| Depth | 18.29 cm |
| Height | 3.65 cm |
| Shipping Width | 49.4 cm |
| Shipping Depth | 25 cm |
| Shipping Height | 13 cm |
| Shipping Weight | 3.2 kg |
| Keyboard Name | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | Italian |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | Intel Core i3 (12th Gen) 1215U |
| Clock Speed | 1.2 GHz (P-core) / 900 MHz (E-core) |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz (P-core) / 3.3 GHz (E-core) |
| Number of Cores | 6-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| PAIA Version | 1.3.2 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
DELL
Dell OptiPlex 5090 Micro i5-10500/8GB/256M2/W10P
389,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
M75s G2 R5 5600G/8GB/256M2/MB/W11P
AMD Ryzen 5 5600G8GB256GB SSD NVMe M.2
399,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
7090 micro i5-11400T/16GB/256M2/W11P
Intel Core i5-11400T16GB256GB SSD M.2
375,00 €

Novo
Asus
Računalnik BB Asus NUC12 Pro i3-1220P 2xHDMI 2xThunderbolt 4 M.2 SSD 2xSO-DIMM Intel UHD Graphics (90AR00E1-M00030)
i3-1220P
408,31 €