
LENOVOSKU: 11R80043UK-SEAN: 11R8
M75s G2 R5 5600G/8GB/256M2/MB/W11P
THINKCENTRE M75S G2
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
399,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 5600G |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 11R80043UK-S |
| EAN | 11R8 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre M75s Gen 2 - SFF Ryzen 5 5600G 3.9 GHz - 8 GB - SSD 256 GB - UK
| Processor | AMD Ryzen 5 5600G / 3.9 GHz (up to 4.4 GHz, (6-core) |
| RAM | 8 GB (installed) / 128 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 256 GB - PCI Express - M.2 2280 - TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe) |
| Dimensions (WxDxH) | 9.25 cm x 29.77 cm x 33.95 cm |
| Weight | 5.3 kg |
| Keyboard | UK |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 3 years - on-site |
| Networking | 1GbE |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Graphics Controller | AMD Radeon Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Type | 3 in 1 card reader |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Cache Memory | 16 MB L3 Cache |
| Optical Storage | DVD-Writer |
| OS Provided | Windows 11 Pro English |
| Cache Per Processor | 16 MB |
| Colour | Black |
| Card Reader | 3 in 1 |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Product Form Factor | SFF |
| Built-in Devices | Speaker |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bays | 1 (total) / 0 (free) x external 5.25" Slim Line ¦ 1 (total) / 1 (free) x internal 3.5" |
| Slots | 4 (Total) / 3 (empty) |
| Interfaces | 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 in front) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 in front) ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 in front) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 1 x microphone (1 in front) ¦ 4 x USB 2.0 (4 rear) ¦ 1 x serial ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) ¦ 1 x audio line-out ¦ 1 x HDMI ¦ 2 x DisplayPort 1.4 |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years - on-site |
| Installed Size | L3 Cache - 16 MB |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 3200 MT/s |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Features | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe) |
| Configuration Features | 1 x 8 GB |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock loop, chassis intrusion switch |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Device Type | Power supply |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 180 Watt |
| Efficiency | 85% |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
| Controller Interface Type | SATA 6Gb/s |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | AMD Radeon Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Video Interfaces | HDMI, DisplayPort |
| Max Monitors Supported | 3 |
| Capacity | 1 x 256 GB |
| Interface Type | PCI Express |
| Width | 9.25 cm |
| Depth | 29.77 cm |
| Height | 33.95 cm |
| Keyboard Name | Lenovo Traditional Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | UK |
| Supported Flash Memory Cards | SD Memory Card, SDHC Memory Card, SDXC Memory Card |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G |
| Clock Speed | 3.9 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| L2 cache | 3 MB |
| Chipset Type | AMD PRO 565 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
neo 50q G4 i3-1215U/8GB/512M2/Wi/B/W11P
Intel Core i3 1215U8GB512GB SSD NVMe M.2
390,00 €

Novo
Asus
Računalnik BB Asus NUC12 Pro i3-1220P 2xHDMI 2xThunderbolt 4 M.2 SSD 2xSO-DIMM Intel UHD Graphics (90AR00E1-M00030)
i3-1220P
408,31 €
NovoNa zalogi
DELL
Dell OptiPlex 5090 Micro i5-10500/8GB/256M2/W10P
389,00 €

Novo
Huawei
Računalnik Huawei SFF MateStation s R5-4600G/B550/8GB/256GB/AMD Radeon VGA HDMI USB-C/300W-85%/Win10Home siva 53011VYA-TAS
R58GB
409,40 €