
LENOVOSKU: 12LN001UMH-GEAN: 12LN
neo 50q G4 i3-1215U/8GB/256M2/Wi/B/W11P
THINKCENTRE NEO 50Q G4
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
423,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i3 1215U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | US/I |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 12LN001UMH-G |
| EAN | 12LN |
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 - tiny Core i3 1215U 1.2 GHz - 8 GB - SSD 256 GB - English - Europe
| Processor | Intel Core i3 (12th Gen) 1215U / 1.2 GHz (up to 4.4 GHz, (6-core) |
| RAM | 8 GB (installed) / 32 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 256 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Dimensions (WxDxH) | 17.9 cm x 18.29 cm x 3.65 cm |
| Weight | 1.11 kg |
| Keyboard | English - Europe |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 1 year - on-site ¦ Extended warranty - 3 years - on-site |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 |
| Power | (50/60 Hz) |
| Graphics Controller | Intel UHD Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Mouse, keyboard |
| Localisation | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Cache Memory | 10 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro Dutch / English / French / German / Italian |
| Cache Per Processor | 10 MB |
| Colour | Black |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Onsite Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Product Form Factor | Tiny |
| Built-in Devices | Speaker, system fan |
| Embedded Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Interfaces | 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 in front) (Always On, fast-charging (5V, 2.1A)) ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 in front) (data transfer, 5V 0.9A charging) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 1 x HDMI ¦ 1 x DisplayPort 1.4 ¦ 2 x USB 2.0 (2 rear) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 rear) ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| Service & Support | Base warranty - 1 year - on-site ¦ Extended warranty - 3 years - on-site |
| Installed Size | 10 MB |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 3200 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Features | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Configuration Features | 1 x 8 GB |
| Wireless LAN Supported | Yes |
| Wireless NIC | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion switch, tool-less chassis access |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 65 Watt |
| Efficiency | 89% |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Capacity | 1 x 256 GB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 17.9 cm |
| Depth | 18.29 cm |
| Height | 3.65 cm |
| Keyboard Name | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | English - Europe |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | Intel Core i3 (12th Gen) 1215U |
| Clock Speed | 1.2 GHz (P-core) / 0.9 GHz (E-core) |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz (P-core) / 3.3 GHz (E-core) |
| Number of Cores | 6-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Shuttle
Računalnik Shuttle BB XPC cube SH570R6 Plus 10/11gen CPU (PC-SH570R621)
421,37 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
400 G9 Mini i3-14100/8GB/256M2/WI/W11P
Intel Core i3 i3-14100T8GB256GB SSD NVMe M.2
427,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
08IRR9 i5-14400/16GB/512M2/Wi/B/W11
Intel Core i5 i5-1440016GB512GB SSD NVMe M.2
415,00 €

Novo
Huawei
Računalnik Huawei SFF MateStation s R5-4600G/B550/8GB/256GB/AMD Radeon VGA HDMI USB-C/300W-85%/Win10Home siva 53011VYA-TAS
R58GB
409,40 €