
HPSKU: 9H6Z6ETR#ABF
400 G9 Mini i3-14100/8GB/256M2/WI/W11P
PRODESK 400 G9
Obnovljeno - odličnoLe še 2 na zalogi!
427,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i3 i3-14100T |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 730 Dynamic Video Memory Technology |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 9H6Z6ETR#ABF |
Opis izdelka
HP Pro 400 G9 - mini Core i3 i3-14100T 2.7 GHz - 8 GB - SSD 256 GB - French - remarketed
| Processor | Intel Core i3 (14th Gen) i3-14100T / 2.7 GHz (up to 4.4 GHz, (Quad-Core) |
| RAM | 8 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 256 GB - PCI Express - M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Dimensions (WxDxH) | 17.7 cm x 17.5 cm x 3.4 cm |
| Weight | 1.42 kg |
| Keyboard | French |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6 |
| Power | (50/60 Hz) |
| Graphics Controller | Intel UHD Graphics 730 Dynamic Video Memory Technology |
| Audio Output | Stereo |
| Type | Mouse, keyboard |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Cache Memory | 12 MB L3 Cache |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro English / French |
| Cache Per Processor | 12 MB |
| Colour | Jack black |
| Processor Main Features | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology 2, Intel Smart Cache, 8 Threads |
| Pricing Type | Remarketed |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9, ENERGY STAR Qualified |
| Product Form Factor | Mini |
| Built-in Devices | Speaker |
| Sensors | HP Tamper Lock |
| Embedded Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bays | 1 (total) / 1 (free) x internal 2.5" |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Interfaces | 1 x headphones/microphone (1 in front) (CTIA and OMTP headset support) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 in front) (one of them is charging) ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (1 in front) (charging) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 2 ¦ 2 x DisplayPort 1.4a ¦ 1 x HDMI ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 (wake functionality) ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| Installed Size | L3 Cache - 12 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 4800 MHz |
| Rated Memory Speed | 4800 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Configuration Features | 1 x 8 GB |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Wireless LAN Supported | Yes |
| Wireless NIC | Realtek RTL8852BE |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Remote Management Protocol | SNMP 2 |
| Features | NVM Express (NVMe) |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor, retractable padlock loop |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 90 Watt |
| Efficiency | 89% (230VAC), 88% (115VAC) |
| Power Factor Correction | Yes (active) |
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% RH (non-condensing) |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 730 Dynamic Video Memory Technology |
| Video Interfaces | HDMI, DisplayPort |
| HDCP Compatible | Yes |
| Sound Output Mode | Stereo |
| Max Sampling Rate | 192 kHz |
| Capacity | 1 x 256 GB |
| Interface Type | PCI Express |
| Width | 17.7 cm |
| Depth | 17.5 cm |
| Height | 3.4 cm |
| Shipping Width | 49.8 cm |
| Shipping Depth | 23.5 cm |
| Shipping Height | 13.2 cm |
| Shipping Weight | 3.4 kg |
| Keyboard Name | HP 125 |
| Localization & Layout | French |
| Mouse Name | HP 125 |
| CPU | Intel Core i3 (14th Gen) i3-14100T |
| Clock Speed | 2.7 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| L2 cache | 5 MB |
| CPU Upgradability | Upgradable |
| Chipset Type | Intel Q670 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
neo 50q G4 i3-1215U/8GB/256M2/Wi/B/W11P
Intel Core i3 1215U8GB256GB SSD NVMe M.2
423,00 €

Novo
Shuttle
Računalnik Shuttle BB XPC cube SH570R6 Plus 10/11gen CPU (PC-SH570R621)
421,37 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
08IRR9 i5-14400/16GB/512M2/Wi/B/W11
Intel Core i5 i5-1440016GB512GB SSD NVMe M.2
415,00 €

Novo
Asus
Računalnik AIO Asus 39,6 cm 15,6" 1920x1080 ExpertCenter E1 Touch N4500/8GB /256GB/-/vgrajena baterija/Intel UHD HDMI /65W-89%/DOS črna (90PT0391-M00W30)
N45008GB256GB SSD
444,27 €