
DellSKU: 492-BBUSEAN: 5397063776054
Napajalnik za prenosnik DELL 45W USB-C EUR (492-BBUS)
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
48,47 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
DELL 492-BBUS. Namen: Prenosni računalnik, Vrsta napajalnika: Notranji, Vhodna frekvenca: 50/60 Hz USB konektor: USB Type-C, Različica za državo: Evropa. Barva izdelka: Črna
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Namen | Beležnica |
| Vrsta napajalnika | Notranjost |
| Vhodna frekvenca | 50/60 Hz |
| Priključek USB | USB Type-C |
| Državna različica | Evropa |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolge podrobnosti | |
| Funkcije | |
| Namen | Beležnica |
| Vrsta napajalnika | Notranjost |
| Visokotokovna vrsta | AC-to-DC |
| Vhodna frekvenca | 50/60 Hz |
| Izhodna moč | 45 W |
| Združljivost blagovne znamke | DELL |
| Združljivost | - Latitude 7370 - Latitude 5285 2-v-1 |
| Oblikovanje | |
| Barva izdelka | Črna |
| LED indikatorji | Da |
| Storitve | |
| Povezljivost USB | Da |
| Priključek USB | USB Type-C |
| Državna različica | Evropa |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Canyon
Priklopna postaja USB-C => Canyon 2xHDMI 2xUSB3.0 2xUSB2.0 4xUSB-C čitalec kartic SD/microSD (CNS-HDS95ST)
48,47 €

Novo
HP
Napajalnik za prenosnik HP 45W Smart (4.5mm) PP (YH6Y88AA)
48,47 €

Novo
Lenovo
Torba za notesnik 41 cm (16″) Lenovo EVERKI Advance ECO črna ()
48,96 €

Novo
Port
Nahrbtnik za notesnik 35,6 cm (13/14″) Port ECO Yosemite siv (400702)
48,96 €