PortSKU: 117265EAN: 3567041605108
Nahrbtnik za notesnik 39,6 cm (15,6″) Port Courchevel črn (160510)
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
48,96 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Port Designs 160510. Glavna barva izdelka: črna, material: najlon, združljivost z najmanjšo velikostjo zaslona: 25,6 cm (10,1"). Širina: 360 mm Globina: 220 mm Višina: 500 mm Širina embalaže: 500 mm, globina embalaže: 220 mm, višina embalaže: 360 mm. Količina na paleti: 80 kos, širina palete: 42 cm, dolžina palete: 52 cm
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Material | Najlon |
| Združljivost z najmanjšo velikostjo zaslona | 10 palcev |
| Širina | 360 mm |
| Globina | 220 mm |
| Višina | 500 mm |
| Širina embalaže | 500 mm |
| Globina embalaže | 220 mm |
| Višina embalaže | 360 mm |
| Količina na paleto | 80 kosov |
| Širina palete | 42 cm |
| Dolžina palete | 52 cm |
| Dolge podrobnosti | |
| Funkcije | |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Material | Najlon |
| Etui za prenosnik | Da |
| Združljivost z najmanjšo velikostjo zaslona | 10 palcev |
| Največja velikost zaslona | 39,6 cm |
| Žepi z zadrgo | Da |
| Oprijem(i) | Da |
| Ročaj(i) za nošenje | Da |
| Vrsta zapiranja | Zadrga |
| Teža in mere | |
| Širina | 360 mm |
| Globina | 220 mm |
| Višina | 500 mm |
| Teža | 1 kg |
| Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 500 mm |
| Globina embalaže | 220 mm |
| Višina embalaže | 360 mm |
| Teža paketa | 1,2 kg |
| Logistika | |
| Količina na paleto | 80 kosov |
| Število škatel na paletni sloj | 4 |
| Število slojev na paleti | 4 |
| Širina palete | 42 cm |
| Dolžina palete | 52 cm |
| Višina palete | 35 cm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Port
Nahrbtnik za notesnik 35,6 cm (13/14″) Port ECO Yosemite siv (400702)
48,96 €

Novo
Samsung
Ovitek za tablični računalnik 27,9 cm (11") NotePaper Samsung Galaxy Tab S9 (EF-ZX712PWEGWW)
48,96 €

Novo
Lenovo
Torba za notesnik 41 cm (16″) Lenovo EVERKI Advance ECO črna ()
48,96 €

Novo
Baseus
Priklopna postaja USB-C => BASEUS StarJoy Metal Glam Series HDMI VGA 3xUSB3.0 1xUSB2.0 1xUSB-C 100W RJ45 1x3,5mm čitalec kartic SD/microSD/TF (B00030709811-00)
49,32 €