
GloriousSKU: GO-BLACKEAN: 857372006969
Miš Glorious PC Gaming Race Model O črna mat (GO-BLACK)
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
62,84 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Glorious PC Gaming Race Model O. Oblika: Desna. Tehnologija zaznavanja gibanja: Optična, Vmesnik naprave: USB Type-A, Ločljivost gibanja: 12000 DPI, Vrsta gumbov: Stisnjeni gumbi, Število gumbov: 6, Vrsta pomika: Kolo, Pospeševanje (Maks.): 50 G. Barve osvetlitve ozadja: Modra, Zelena, rdeča. Vir napajanja: kabel. Barva izdelka: Črna
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Faktor oblike | desno |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Ločljivost gibanja | 12000 DPI |
| Število gumbov | 6 |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Pospešek (največ) | 50 G |
| Barve osvetlitve | Modra, zelena, rdeča |
| Osvetlitev | Da |
| Vir napajanja | Kabel |
| Barva izdelka | Črna |
| Podrobnosti | |
| Miška | |
| Namen | Igre |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Število gumbov | 6 |
| Ločljivost gibanja | 12000 DPI |
| Prilagodljiva ločljivost gibanja | Da |
| Število načinov ločljivosti gibanja | 4 |
| Programabilni gumbi miške | Da |
| Pospešek (največ) | 50 G |
| Oblikovanje | |
| Faktor oblike | desna |
| Pametna, ergonomska zasnova | Da |
| Barva izdelka | Črna |
| Površinsko barvanje | Vzorec |
| Osvetlitev | Da |
| Barve osvetlitve | Modra, zelena, rdeča |
| Ergonomija | |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Uspešnost | |
| Vir napajanja | Kabel |
| Teža in mere | |
| Širina | 66 mm |
| Globina | 128 mm |
| Višina | 37,5 mm |
| Teža | 67 g |
| Podatki o embalaži | |
| Štetje | 1 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Glorious
Glorious PC Gaming Race Model O RGB Glossy Black
62,84 €

Novo
Glorious
Miš Glorious USB GO-GWHITE M optična gaming 12000DPI RGB bela (GO-GWHITE)
62,84 €

Novo
Logitech
Miš Logitech USB G502 Hero optična gaming 11 gumbov 16000DPI RGB črna (910-005471)
62,84 €

Novo
Logitech
Miš Logitech Brezžična Optična M510 nano siva Unifying (910-001822)
62,93 €