
GloriousSKU: GO-GBLACKEAN: 857372006990
Glorious PC Gaming Race Model O RGB Glossy Black
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
62,84 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Glorious PC Gaming Race Model O. Faktor oblike: desno. Tehnologija zaznavanja gibanja: Optični, Vmesnik naprave: USB Type-A, Ločljivost gibanja: 12000 DPI, Vrsta gumba: Pritisnjeni gumbi, Število gumbov: 6, Vrsta drsenja: Kolesce, Pospešek (maks..): 50 g. Barve osvetlitve: modra, zelena, rdeča. Vir napajanja: kabel. Barva izdelka: Črna.
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| faktor oblike | na desno |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | optični |
| Vmesnik naprave | USB tipa A |
| Ločljivost gibanja | 12000 DPI |
| Vrsta gumba | Pritisnjene tipke |
| Število gumbov | 6 |
| Tip drsenja | Rad |
| Pospešek (maks.) | 50 G |
| Barve osvetlitve | Modra, zelena, rdeča |
| Osvetlitev | Da |
| Vir energije | Kabel |
| barva izdelka | Črna |
| Obsežne podrobnosti | |
| Maus | |
| Namen | Igranje |
| Vmesnik naprave | USB tipa A |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | optični |
| Tip drsenja | Rad |
| Število gumbov | 6 |
| Vrsta gumba | Pritisnjene tipke |
| Ločljivost gibanja | 12000 DPI |
| Prilagodljiva ločljivost gibanja | Da |
| Število načinov ločljivosti gibanja | 4 |
| Programabilni gumbi miške | Da |
| Število drsnih zvitkov | 1 |
| Navodila za pomikanje | Pravokotno |
| Pospešek (maks.) | 50 G |
| Oblikovanje | |
| faktor oblike | na desno |
| Inteligenten, ergonomski dizajn | Da |
| barva izdelka | Črna |
| Površinsko barvanje | Muster |
| Osvetlitev | Da |
| Barve osvetlitve | Modra, zelena, rdeča |
| Ergonomija | |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Uspešnost | |
| Vir energije | Kabel |
| Teža in dimenzije | |
| Široko | 66 mm |
| globina | 128 mm |
| Višina | 37,5 mm |
| Masa | 68 g |
| Podatki o embalaži | |
| Število | 1 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Logitech
Miš Logitech USB G502 Hero optična gaming 11 gumbov 16000DPI RGB črna (910-005471)
62,84 €

Novo
Glorious
Miš Glorious PC Gaming Race Model O črna mat (GO-BLACK)
62,84 €

Novo
Glorious
Miš Glorious USB GO-GWHITE M optična gaming 12000DPI RGB bela (GO-GWHITE)
62,84 €

Novo
Logitech
Miš Logitech Brezžična Optična M510 nano siva Unifying (910-001822)
62,93 €