
LENOVOSKU: 12U2S5FJ00-02EAN: 12U2
M70s G5 i7-14700/16GB/512M2/Wi/B/W11P
THINKCENTRE M70S G5
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
692,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 8C+12c Intel Core i7-14700 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Grafična kartica | Intel(R) UHD Graphics 770 (2 GB) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Razporeditev tipk | PT |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 12U2S5FJ00-02 |
| EAN | 12U2 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M70q G5 i5-14400T/32GB/256M2/Wi/B/W11P
6C+4c Intel Core i5-14400...32GB256GB SSD M.2
698,00 €

Obnovljeno
HP
Del. postaja RNW TWR HP Z2 G4 Xeon E-2174G / 16GB / SSD512GB / Quadro P400 / W11P / A+
Xeon16GB512GB SSD
684,43 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
PD 4 Mini G1i U7-265T/32GB/512M2/WI/NOOS
Intel Core Ultra 7 265T32GB512GB SSD NVMe M.2
700,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
PD 4 Mini G1i U5-235T/16GB/512M2/WI/W11P
700,00 €