
LENOVOSKU: 12TDS16L00-GEAN: 12TD
M70q G5 i5-14400T/32GB/256M2/Wi/B/W11P
THINKCENTRE M70Q G5
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
698,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 6C+4c Intel Core i5-14400T |
| RAM | 32GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Grafična kartica | Intel(R) UHD Graphics 730 (2 GB) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 12TDS16L00-G |
| EAN | 12TD |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
PD 4 Mini G1i U5-225T/16GB/512M2/WI/W11P
Intel Core Ultra 5 225T16GB512GB SSD NVMe M.2
700,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
PD 4 Mini G1i U5-235T/16GB/512M2/WI/W11P
Intel Core Ultra 5 235T16GB512GB SSD NVMe M.2
700,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
PD 4 Mini G1i U7-265T/32GB/512M2/WI/NOOS
Intel Core Ultra 7 265T32GB512GB SSD NVMe M.2
700,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
PD 4 Mini G1i U5-235T/16GB/512M2/WI/W11P
700,00 €