
LENOVOSKU: 12TESA2600-GEAN: 12TE
M70q G5 i5-13400T/16GB/512M2/Wi/B/W11P
THINKCENTRE M70Q G5
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
587,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 13400T |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 730 Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 12TESA2600-G |
| EAN | 12TE |
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 - tiny Core i5 13400T 1.3 GHz - 16 GB - SSD 512 GB
| Processor | Intel Core i5 (13th Gen) 13400T / 1.3 GHz (up to 4.4 GHz, (10-core) |
| RAM | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption |
| Dimensions (WxDxH) | 17.9 cm x 18.29 cm x 3.65 cm |
| Weight | 1.25 kg |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, Wi-Fi 6E |
| Power | (50/60 Hz) |
| Graphics Controller | Intel UHD Graphics 730 Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Mouse, keyboard |
| Cache Memory | 20 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro |
| Cache Per Processor | 20 MB |
| Colour | Raven black |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9 |
| Carbon Footprint | 263 kg carbon emissions (EU) |
| Product Form Factor | Tiny |
| Built-in Devices | Speaker |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Interfaces | 3 x USB 3.2 Gen 2 (1 front, 2 rear) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 in front) (Always On, fast-charging (5V, 2.1A)) ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 in front) (data transfer, 5V 0.9A charging) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 1 x USB 2.0 (1 rear) (supports SmartPower On) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 rear) ¦ 1 x DisplayPort 1.4a ¦ 1 x HDMI ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 rear) ¦ 1 x DisplayPort/USB-C |
| Installed Size | 20 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 2800 MHz |
| Rated Memory Speed | 2800 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Features | TCG Opal Encryption |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
| Interface (Bus) Type | M.2 Card |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Wireless LAN Supported | Yes |
| Wireless NIC | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.1, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion switch |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 135 Watt |
| Efficiency | 89% |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 730 Shared Video Memory (UMA) |
| Video Interfaces | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Max Monitors Supported | 3 |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Manufacturer | Samsung |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 17.9 cm |
| Depth | 18.29 cm |
| Height | 3.65 cm |
| Shipping Width | 49 cm |
| Shipping Depth | 25 cm |
| Shipping Height | 12.8 cm |
| Shipping Weight | 3.2 kg |
| Keyboard Name | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interface | USB |
| CPU | Intel Core i5 (13th Gen) 13400T |
| Clock Speed | 1.3 GHz (P-core) / 1 GHz (E-core) |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz (P-core) / 3 GHz (E-core) |
| Number of Cores | 10-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| Chipset Type | Intel Q670 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 60 |
| PAIA Version | 1.4.0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Asus
Računalnik BB Asus NUC 12 Pro WSKi70Z i7-1260P 2xHDMI 2xThunderbolt 4 M.2 SSD 2xSO-DIMM
i7-1260P
587,01 €

Novo
Asus
Računalnik BB Asus NUC 13 Pro Kit (RNUC13ANKI500002I) i5-1340P 12C/16T DDR4 2xM.2 SSD 2xHDMI 2xThunderbolt 4 2,5Gbit Wi-Fi 6E BT5.3 RJ45
i5-1340PSSD 2xHDMI
588,93 €
NovoNa zalogi
LENOVO
neo 50q G5 5-210H/16GB/256M2/WI/B/W11P
589,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M70q G4 i7-13700T/16GB/512M2/Wi/B/W11P
Intel Core i7 13700T16GB512GB SSD NVMe M.2
583,00 €