
LENOVOSKU: 64AEGAT1EU
Lenovo ThinkVision T34WD-40 UWQHD/USB-C 34"Monitor
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
352,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision T34WD-40 - LED monitor - curved - 34" - HDR
| Dimensions (WxDxH) | 80.61 cm x 22 cm x 54.54 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 9.2 kg |
| Panel Type | VA |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (normal) |
| Contrast Ratio | 3000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), DisplayPort Alt Mode, Tiny support |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Compliant Standards | RoHS, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (5-star) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Eclipse black |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Energy Class | Class E |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | UWQHD 3440 x 1440 at 120 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.2318 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Curved Screen | Yes (1500R) |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 80.61 cm x 22 cm x 54.54 cm |
| HDR Capable | HDR10 |
| Colour Gamut | 99% BT.709, 99% sRGB |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2262201 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class (HDR) | Class G |
| Diagonal Size | 34" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1 hub |
| USB Power Delivery | 100 Watt |
| Pixel Per Inch | 110 |
| HDR Format | HDR10 |
| Vertical Refresh Rate | 120 Hz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x USB-C cable - 1.5 m ¦ 1 x DisplayPort cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 25 kWh/1000h |
| Power Consumption HDR (On mode) | 36 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 30 Watt |
| Power Consumption (Max) | 200 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo Accessories and Display Manager |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Interfaces | DisplayPort 1.4 ¦ HDMI ¦ USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.4 Alt Mode (power up to 100W) ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ USB 3.2 Gen 1 downstream (data, power up to 15W) ¦ LAN (RJ-45) |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 80.61 cm - depth: 22 cm - height: 54.54 cm - weight: 9.2 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 80.61 cm - depth: 22 cm - height: 39.04 cm - weight: 9.2 kg ¦ Without stand - width: 80.61 cm - depth: 11.47 cm - height: 35.65 cm - weight: 6.4 kg |
| Shipping Width | 98 cm |
| Shipping Depth | 18.6 cm |
| Shipping Height | 49.5 cm |
| Shipping Weight | 6.4 kg |
| Tilt Angle | -5/+23.5 |
| Swivel Angle | 95 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Tesla
TV sprejemnik Tesla 50" 127 cm 50E635SUS 3840x2160 LED SMART Android 4xHDMI 2xUSB BT WiFi 60Hz
351,62 €

Novo
Iiyama
Monitor touch Iiyama 54,6 cm (21,5") T2255MSC-B1 1920x1080 POS IPS 5ms HDMI DisplayPort 2xUSB3.0 Zvočniki 7H Projected capacitive 10 točkovni
353,55 €

Novo
Asus
Monitor Asus 80 cm (31,5") VG32VQR 2560x1440 Curved Gaming 165Hz VA 1ms 2xHDMI DisplayPort HAS Zvočniki FreeSync Premium HDR400 TUF
354,51 €

NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkVision P34w-20 34" USB-C Curved WQHD Monitor
355,00 €