
LENOVOSKU: 63F2RAR3EU-02
ThinkVision P34w-20 34" USB-C Curved WQHD Monitor
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
355,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision P34w-20 - LED monitor - curved - 34.14" - HDR
| Dimensions (WxDxH) | 81.73 cm x 24.5 cm x 46.93 cm - with stand (lowest position) |
| Weight | 10.8 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (normal) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 34.14" |
| Compliant Standards | CCC, RoHS 2011/65/EU, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, China Energy standard Tier 1, TUV Rheinland Eyesafe Display, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Colour Support | 1.07 billion colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Energy Class | Class F |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | UWQHD 3440 x 1440 at 60 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.2325 mm |
| Input Connectors | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Curved Screen | Yes (3800R) |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (lowest position) | 81.73 cm x 24.5 cm x 46.93 cm |
| Colour Gamut | 99% sRGB |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/724811 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class (HDR) | Class G |
| Diagonal Size | 34.14" |
| Built-in Devices | KVM Switch, USB 3.2 Gen 1 hub |
| Pixel Per Inch | 109 |
| Vertical Refresh Rate | 24 - 60 Hz |
| Horizontal Refresh Rate | 27 - 136 kHz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x USB-C cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 31.6 kWh/1000h |
| Power Consumption HDR (On mode) | 34.2 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 36 Watt |
| Power Consumption (Max) | 230 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo ThinkColour |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 80% (non-condensing) |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Interfaces | USB-C 3.2 Gen 1/DisplayPort 1.2 Alt Mode (DisplayPort Alt Mode, data, power up to 100W) ¦ 2 x HDMI ¦ DisplayPort output ¦ DisplayPort 1.2 ¦ USB 3.2 Gen 1 upstream (Type B) ¦ USB-C 3.2 Gen 1 downstream ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ LAN ¦ Audio line-out |
| Dimensions & Weight Details | With stand (lowest position) - width: 81.73 cm - depth: 24.5 cm - height: 46.93 cm - weight: 10.8 kg ¦ With stand (highest position) - width: 81.73 cm - depth: 24.5 cm - height: 62.14 cm - weight: 10.8 kg ¦ Without stand - width: 81.73 cm - depth: 7.68 cm - height: 37.27 cm - weight: 7.4 kg |
| Shipping Width | 93.7 cm |
| Shipping Depth | 22 cm |
| Shipping Height | 47.5 cm |
| Shipping Weight | 15.5 kg |
| Tilt Angle | -5/+35 |
| Swivel Angle | 90 |
| Height Adjustment | 150 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Monitor Lenovo 60,5 cm (23,8") T24mv-30 1920x1080 konferenca 75Hz IPS 4ms HDMI DisplayPort USB-C 90W DP-Out 4xUSB3.2 Pivot Kamera IR Zvočniki 2x5W sRGB99% RJ45 ThinkVision Kamera IR
355,48 €

Novo
Acer
Monitor Acer 68,6 cm (27,0") XZ272UPbmiiphx 2560x1440 Curved Gaming 165Hz VA 4ms 2xHDMI DisplayPort HAS Zvočniki FreeSync HDR400
355,48 €

Novo
Asus
Monitor Asus 80 cm (31,5") VG32VQR 2560x1440 Curved Gaming 165Hz VA 1ms 2xHDMI DisplayPort HAS Zvočniki FreeSync Premium HDR400 TUF
354,51 €

Novo
Iiyama
Monitor touch Iiyama 54,6 cm (21,5") T2255MSC-B1 1920x1080 POS IPS 5ms HDMI DisplayPort 2xUSB3.0 Zvočniki 7H Projected capacitive 10 točkovni
353,55 €