
LENOVOSKU: 00XH702-02EAN: Lenovo PC Keyb.USB
Lenovo Preferred Pro II USB Keyboard DE
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
17,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
The Preferred Pro II USB keyboard is very similar to those that come as standard with ThinkCenter desktop systems. It is also compatible with USB enabled ThinkStation and ThinkPad notebook systems and docks.
Product specifications
| Product Description | Lenovo Preferred Pro II - keyboard - QWERTZ - German - black Input Device |
| Dimensions (WxDxH) | 45.33 cm x 16.88 cm x 3.416 cm |
| Weight | 850 g |
| Device Type | Keyboard |
| Connectivity Technology | Wired |
| Colour | Black |
| Interface | USB |
| Pricing Type | Field Replaceable Unit (FRU) |
| Numeric Keypad | Yes |
| Localization and Layout | QWERTZ German |
General features
| Device Type | Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization and Layout | QWERTZ German |
| Keyboard Technology | Rubber dome |
| Adjustable Height | Yes |
| Palm Rest | Yes |
| Features | Numeric keypad |
| Width | 45.33 cm |
| Depth | 16.88 cm |
| Height | 3.416 cm |
| Weight | 850 g |
Compliance
| Colour | Black |
| Compliant Standards | VCCI, BSMI, CB, IC, FCC, KCC, EAC, RCM |
| Key Life Span | 10 million clicks |
| Pricing Type | Field Replaceable Unit (FRU) |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 80% |
Input device
| Features | Numeric keypad |
| Width | 45.33 cm |
| Depth | 16.88 cm |
| Height | 3.416 cm |
| Weight | 850 g |
| Keyboard Technology | Rubber dome |
| Adjustable Height | Yes |
| Localization and Layout | QWERTZ German |
| Palm Rest | Yes |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 48.5 cm |
| Shipping Depth | 20.5 cm |
| Shipping Height | 4.2 cm |
| Shipping Weight | 1.08 kg |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu


