
HPSKU: QY776AA#UUZ-02
HP USB Keyboard (Black) - CH
NovoNa zalogi (27 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
17,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Det nye HP USB-tastatur har et fantastisk, robust design, der giver problemfri hverdagsbrug til virksomhedscomputere.
Product specifications
| Product Description | HP - keyboard - QWERTZ - Swiss Input Device |
| Device Type | Keyboard |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB |
| Designed For | HP 280, 280 G4, 280 G5, 285 G6, 295 G6, t430 v2, Z1 G8; Desktop Pro 300 G6, Pro A G2, Pro A G3; Elite Slice G2; EliteBook 820 G4, 840 G3, 850 G3; EliteDesk 705 G5, 800 G2, 800 G3, 800 G5, 80X G6, 80X G8; EliteOne 800 G5, 800 G6, 800 G8; ProBook 650 G2; Workstation Z1 G5, Z1 G6; ZBook 15 G3, 15 G4 |
| Localization and Layout | QWERTZ Swiss |
General features
| Device Type | Keyboard |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 0.9 kg |
| Interface | USB |
| Localization and Layout | QWERTZ Swiss |
| Region | Switzerland |
Compliance
| Cables Included | 1 x USB cable |
Input device
| Localization and Layout | QWERTZ Swiss |
| Region | Switzerland |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 48.7 cm |
| Shipping Depth | 18.9 cm |
| Shipping Height | 3.4 cm |
| Shipping Weight | 0.8 kg |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu


